http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2018/09/19/2018-09-19_2205/images/images-48043.jpg

Як розпочати або налагодити тепличний бізнес: запрошення на конференцію у Хмельницькому

дата створення: 2018-09-19

Центр інформаційної підтримки бізнесу у м. Хмельницький за підтримки Європейського банку реконструкції та розвитку в рамках програми «EU4Business» організовує Міжнародну конференцію «Об’єднання у тепличному секторі. Світовий досвід та українські перспективи».

Конференція відбудеться 21 вересня в Хмельницькому, вул. Проскурівська, 46 (Хмельницький академічний обласний театр ляльок). Захід направлений на згуртування аграріїв, підприємців, які бажають покращити власну справу, а також тих, хто бажає розпочати власний тепличний бізнес.

Своїми секретами ведення овочевого бізнесу в закритих ґрунтах поділяться гості з Туреччини, Польщі та України. Спікер з Туреччини Фатма Гурбуз (агроном підприємства BAHCELI GIDA) презентуватиме новітні підходи у тепличному секторі та розповість, як ефективно організувати виробництво та збут продукції. Спікери з Польщі Барбара Полевчик (власниця фірми BONIFRUIT), Сільвія Бурий та Аркадіуш Бурий (менеджери фірми VITAFRUIT) розповідатимуть про організацію продажів і каналів збуту у Європу. Також в планах польських спікерів знайти на Хмельниччині партнерів для організації експорту. Власник місцевого тепличного господарства Василь Міракін поділиться власними секретами успіху та результатами роботи з розвитку галузі в Хмельницькому регіоні.

На учасників конференції чекатиме презентація тепличних технологій, інформаційні матеріали та смаколики.

Вхід на конференцію безкоштовний за умови попередньої реєстрації:

http://form.jotformeu.com/82252556449362

Більше деталей на сайті конференції: https://www.smartconf.pp.ua/

Контактна особа: Олена Рутковська, тел. +38096 26 63 806.Читайте такожПривітання з Днем Народження

дата створення: 2019-07-02

   Цього дня свій День Народження святкує директор комунальної установи Дунаєвецької міської ради «Територіальний центр соціального обслуговування» Пещанюк Ольга Володимирівна.
   Шановна Ольго Володимирівно!
   Прийміть щиросердечні поздоровлення з Днем Народження!
Вітаючи Вас з цим чудовим святом, зичу Вам здійснення всіх планів та задумів!
Бажаю, щоб підґрунтям щасливого життя і плідної роботи було міцне здоров’я, а віра, надія та любов завжди були вірними супутниками на Вашому життєвому шляху.
   Нехай тепло, добробут і затишок родинної оселі надійно захищають Вас від негараздів, а в майбутньому на Вас чекають довгі роки, наповнені земними радощами і корисними справами!
Впевнена, що людська шана буде подякою Вам за плідну працю, чуйність, людяність, уміння творити добро!
   Нехай доля і надалі збагачує Вас мудрістю, енергією, натхненням та радістю сьогодення!

З повагою міський голова               Веліна Заяць

Детальніше...


Привітання з Днем Народження

дата створення: 2019-06-22

   Сьогодні свій День народження зустрічає староста Лисецького старостинського округу Підлапушна Тетяна Михайлівна.

   Шановна Тетяно Михайлівно!

   У цей радісний для Вас і Ваших близьких день від усього серця бажаю Вам здоров'я, невичерпної енергії, миру і благополуччя, щоб удача, щастя, увага друзів і тепло домашнього вогнища завжди були з Вами! Нехай збудуться всі Ваші плани і надії, а в домі завжди будуть добро і радість. Нехай Вас ніколи не залишають віра, надія і любов, а роки, які попереду будуть яскравими, наповненими щасливими подіями!

   З повагою міський голова                         Веліна Заяць

Детальніше...