http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2018/09/20/2018-09-20_3235/images/images-84225.jpg

В громаді реалізовуються громадські проекти

дата створення: 2018-09-20


Читайте такожПривітання з Днем Соборності України!

дата створення: 2019-01-22

Шановні жителі громади!

22 січня ми відзначаємо величне національне свято – 100-річчя проголошення Акта Злуки Української Народної Республіки і Західноукраїнської Народної Республіки. 

Успіх побудови демократичної та міцної держави ґрунтується на наших спільних зусиллях на дотриманні принципів незалежності, на усвідомленні власної відповідальності за майбутнє усього українського народу.

Відзначення Дня Соборності, вшанування творців Акту Злуки це не тільки суспільна потреба, а й наш моральний обов’язок берегти світлу пам'ять незліченних жертв, принесених українським народом на вівтар незалежності, соборності, державності.

В цей день продовжиться добра традиція створення «живих ланцюгів», що символізують єдність українського народу. Отже саме в єдності – наша сила!

Щиро бажаю всім міцного здоров'я, достатку і злагоди в родинах, сил та натхнення, миру, успіхів та нових досягнень, світлих почуттів радості та надії від усвідомлення власної причетності до розбудови Дунаєвецького району, громади, країни!

Хай розум, воля і любов до рідного краю згуртовують нас для здійснення високої мети - процвітання соборної незалежної демократичної могутньої України, надійної запоруки добробуту й щасливого життя її народу.

З повагою міський голова                                         Веліна Заяць

Детальніше...


Передача земель із державної у комунальну власність

дата створення: 2018-09-29

17 ОТГ отримали акти про передачу земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності у комунальну власність

Згідно з розпорядженням Кабінету Міністрів України з 1 лютого розпочався процес передачі землі поза межами населених пунктів у власність об’єднаних територіальних громад.

Наразі передано майже 22 тис. га земель сімнадцяти об’єднаним територіальним громадам Хмельниччини. За цим показником область посідає п’яте місце по Україні...

Детальніше...