http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2018/09/21/2018-09-21_3170/images/images-44632.jpg

Міжнародний день миру

дата створення: 2018-09-21

Щороку 21 вересня за ініціативою ООН міжнародна громадськість відзначає Міжнародний день миру, день всесвітньої відмови від вогню та насильства.

Сьогодні, коли Україна змушена боронити свої кордони та виборювати своє право на незалежність, поняття «мир» стало особливо актуальним. Тож усім - мирного неба, оскільки воно відкриває перед людством перспективи, не зводячи їх до боротьби за виживання. Бажаємо усім творити добро у кожній сфері діяльності, адже це наша земля – нам з вами тут жити! А цей день нехай дарує усім надію і віру у світле майбутнє нашої Батьківщини.Читайте такожПРИВІТАННЯ З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!

дата створення: 2018-10-05

Цього дня свій День народженя зустрічає староста села Велика Побійна Лукова Любов Олександрівна

Шановна, Любов Олександрівна!

Вітаємо Вас із найприємнішим святом – Днем народження. Від щирого серця бажаємо Вам міцного здоров’я, великого щастя, сімейного благополуччя; щоб сонце завжди яскраво світило у Вашому домі; щоб на Вашому життєвому шляху не було ніяких перешкод. А у Вашій нелегкій та необхідній роботі бажаємо Вам успіхів, великих досягнень, щоб Ваші мрії завжди збувалися, ніхто не перешкоджав досягненню поставленої мети, а Ваші друзі, співробітники та трудовий колектив приносили Вам лише добрі та радісні новини.

З повагою

міський голова                                                            Веліна Заяць

та колектив міської ради

Детальніше...