http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2018/09/26/2018-09-26_2893/images/images-78182.jpg

Дізнатися розмір субсидії тепер можна онлайн

дата створення: 2018-09-26

Щоб дізнатися, призначено чи не призначено вам субсидію, тепер не потрібно телефонувати в управління соціального захисту населення.

З липня 2018 року розмір своєї субсидії можна дізнатися он-лайн – на сайті subsidii.ioc.gov.ua .

Міністерство соціальної політики України відкрило доступ до Єдиного державного реєстру отримувачів житлових субсидій. За адресою subsidii.ioc.gov.ua українці мають змогу ввести свою поштову адресу і дізнатися, чи призначено їм субсидію та який її розмір за опалювальний й неопалювальний сезони.

Єдиний державний реєстр одержувачі житлових субсидій створений Урядом вперше в історії незалежної України.

Він дає змогу ефективно контролювати кожну гривню, виділену з державного бюджету на допомогу населенню у сплаті комунальних послуг, підвищити адресність допомоги й покращити ефективність програми житлових субсидій.Читайте такожМИ ЗА ЧИСТЕ ДОВКІЛЛЯ!

дата створення: 2019-04-05

5 квітня працівники Дунаєвецької міської публічно–шкільної бібліотеки протягом еко-дня прибирали територію прилеглу до ремонтно-механічного заводу. 

Детальніше...


Громадський бюджет

дата створення: 2019-03-18

Відповідно до рішення п’ятдесятої чергової сесії міської ради VІІ скликання від 22.02.2019 р. №41-50/2019р затверджено Положення про громадський бюджет (бюджет участі) у Дунаєвецькій міській раді.

Проекти приймаються починаючи з 1 березня до 1 травня включно. Загальний обсяг громадського бюджету (бюджету участі) визначається при затвердженні міського бюджету на наступний бюджетний рік або при його уточненні і складає 1 відсоток затвердженого обсягу власних та закріплених доходів загального фонду міського бюджету на поточний бюджетний період (з врахуванням внесених змін) за наступним розподілом пропорційно населенню, а саме...

Детальніше...