http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2018/09/30/2018-09-30_243/images/images-91010.jpg

Шановні бібліотекарі, володарі книжок та книжкових полиць, покровителі каталогів та картотек, періодичних видань та журналів!

дата створення: 2018-09-30

Прийміть найщиріші вітання з професійним святом - Всеукраїнським днем бібліотек, яке щороку відзначається 30 вересня!

Щиро бажаємо всім вам земних благ, радості і натхнення, вдячності від любителів книги, професійного злету, цікавих зустрічей і відкриттів.

З повагою міський голова                                                     Веліна ЗаяцьЧитайте такожДо уваги мешканців громади!

дата створення: 2018-03-03

В зв’язку із зменшенням обсягів постачання природного газу Дунаєвецька міська рада просить усіх споживачів природного газу максимально зменшити обсяги його споживання.

Звертаємося до керівників промислових підприємств, теплопостачальних організацій – вжити заходів, щодо приведення норм споживання газу до мінімальних обсягів.

Просимо мешканців, які користуються газовими котлами, зменшити температуру в приміщенні хоча б на 1 градус вдень і на 2 градуси вночі.

Лише спільними зусиллями зможемо подолати цю скрутну ситуацію.

Дякуємо за розуміння!

Детальніше...


Чергове засідання учасників «Англійського клубу»

дата створення: 2018-11-09

8 листопада 2018 року в міській публічно – шкільній бібліотеці відбулася чергова зустріч з волонтером Кларком Х’юзом. Тема зустрічі – «Культура, традиції та побут українського та американського народів»...

Детальніше...