http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2018/10/11/2018-10-11_1105/images/images-98448.jpg
http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2018/10/11/2018-10-11_1105/images/images-13249.jpg

Участь у координаційній нараді працівників правоохоронних органів

дата створення: 2018-10-11

10 жовтня 2018 року заступник голови Дунаєвецької міської ради Сергій Яценко взяв участь у спільній нараді керівників правоохоронних органів, органів державної виконавчої влади та місцевого самоврядування Дунаєвецького району, яка проходила під головуванням першого заступника керівника Кам’янець-Подільської місцевої прокуратури Юрія Вятровського. Також, в координаційній нараді взяли участь заступник начальника Дунаєвецького ВП ГУНП в Хмельницькій області Валерій Вишневський, начальник Дунаєвецького районного сектору Головного управління ДСНС у Хмельницькій області Віктор Іванюк, перший заступник міського голови Дунаєвецької райдержадміністрації Руслан Смолінський.

На засіданні розглянуто питання щодо стану дотримання законодавства, наповнення місцевих бюджентів, виявлення та розслідування правопорушень на території Дунаєвецького району.

За підсумками обговорення були розроблені заходи, які будуть спрямовані на попередження, виявлення і припинення можливих злочинів та правопорушень в Дунаєвецькому районі.Читайте такожЖИТЛОВІ СУБСИДІЇ: НОВІ РОЗ’ЯСНЕННЯ ВІД МІНСОЦПОЛІТИКИ

дата створення: 2018-10-06

Чи зберігається субсидія у працюючих пенсіонерів?

Часто пенсіонерів вводять в оману, кажучи, що субсидію заберуть якщо вони працевлаштуються. Міністр соціальної політики України Андрій Рева рекомендує не вірити тим, хто розповсюджує таку неправду. Адже єдиний критерій для розрахунку розміру субсидії є дохід людини...

Детальніше...


Привітання з Днем Прикордонника

дата створення: 2019-04-30

   Дорогі ветерани-прикордонники!

   Прийміть сердечні вітання з нагоди професійного свята – Дня прикордонника. Вартові державних рубежів завжди були у великій повазі і шані в українського народу.

   Бажаємо Вам і вашим сім’ям міцного здоров’я, щастя, життєвих гараздів, родинного миру і спокою.

   Нехай любов до України й людська шана надихають Вас на нові звершення у благородній справі вірного служіння рідному народові.

   З повагою міський голова              Веліна Заяць

та колектив міської ради

Детальніше...