http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2018/11/06/2018-11-06_5800/images/images-77169.jpg
http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2018/11/06/2018-11-06_5800/images/images-48620.jpg http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2018/11/06/2018-11-06_5800/images/images-99438.jpg

Батьківство – справа відповідальна.

дата створення: 2018-11-06

Тренінгове заняття з проблем виховання дітей та відповідального батьківства для членів сімей, що перебувають в складних життєвих обставинах , відбувся на базі Комунальної установи Дунаєвецької міської ради «Територіальний центр соціальгого обслуговування» 6 листопада 2018 року.

Завідуюча відділом соціальної профілактики та адаптації Олена Яковенко провела бесіду з метою профілактики негативних явищ, а зокрема, алкоголізму, у сімейному середовищі. Учасникам заходу було продемонстровано відеофільм, який не міг нікого залишити байдужим, адже йшлося у ньому про трагедію дитини, яка росла в неблагополучній сім`ї, де мати зловживала алкоголем, та вела себе неприпустимо по відношеню до доньки. Зрештою, дитина не витримала принижень та нелюбові і пішла з життя зі словами : «Я сюди більше не вернусь...»

Формуванню навиків позитивного батьківства було присвячена друга частина заняття, яку провела психолог Раїса Попюк. Вона детально розповіла про стилі батьківського виховання та допомогла батькам обрати вірний шлях поліпшення сімейних стосунків та виховного процесу. Адже секрет успіху – у діалозі, який має бути між батьками та дітьми, в ході якого батьки передають цінності, враховуючи почуття та потреби дитини, а в ситуаціях конфлікту шукають спільне рішення, яке б задовольнило усіх.

Раїса Василівна провела з учасниками заходу вправи «Заміни вимогу на прохання», «Незакінчене речення», «Коли я був маленьким, я хотів би, щоб мої батьки...». Слід відмітити активність учасників, які охоче брали участь у дискусіях, висловлювали свої думки та ставили запитання.

На завершеня заходу учасники спільно вивели правило усвідомленого батьківства. І звучить воно так: «Усвідомлене батьківство – це взаємодія батьків (чи осіб, які їх замінюють) між собою та іншими членами сім`ї, включаючи дітей, результатами якої є створеня найбільш сприятливих умов для повноцінного розвитку дитини на всіх етапах її життя».Читайте такожЧЕРГОВЕ ЗАСІДАННЯ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ

дата створення: 2018-06-15

Під час засідання виконавчого комітету Дунаєвецької міської ради, яке пройшло 15 червня о 8.00 годині в актовому залі КЗ Дунаєвецької міської ради «Будинок творчості школяра» під головуванням міського голови Веліни Заяць, члени виконавчого комітету заслухали та обговорили питання порядку денного, що стосуються різних сфер життєдіяльності громади.

Детальніше...


ЗАГАЛЬНОНАЦІОНАЛЬНИЙ ПРОЕКТ «МІСЦЕВЕ САМОВРЯДУВАННЯ. НАРОДНІ ОБРАНЦІ»

дата створення: 2018-01-26

26 січня 2017 року відбулося урочисте підведення підсумків Загальнонаціонального проекту «Місцеве самоврядування. Народні обранці», яке відбулося у місті Києві. Міський голова Веліна Заяць взяла участь та отримала подяку за активну життєву позицію та ефективну діяльність, спрямовану на покращення рівня добробуту наших громадян.

Масштабний захід здійснювався за участі представників Адміністрації Президента України, Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України, місцевих органів самоврядування, громадських організацій та інших.

Детальніше...