http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2018/11/06/2018-11-06_5800/images/images-77169.jpg
http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2018/11/06/2018-11-06_5800/images/images-48620.jpg http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2018/11/06/2018-11-06_5800/images/images-99438.jpg

Батьківство – справа відповідальна.

дата створення: 2018-11-06

Тренінгове заняття з проблем виховання дітей та відповідального батьківства для членів сімей, що перебувають в складних життєвих обставинах , відбувся на базі Комунальної установи Дунаєвецької міської ради «Територіальний центр соціальгого обслуговування» 6 листопада 2018 року.

Завідуюча відділом соціальної профілактики та адаптації Олена Яковенко провела бесіду з метою профілактики негативних явищ, а зокрема, алкоголізму, у сімейному середовищі. Учасникам заходу було продемонстровано відеофільм, який не міг нікого залишити байдужим, адже йшлося у ньому про трагедію дитини, яка росла в неблагополучній сім`ї, де мати зловживала алкоголем, та вела себе неприпустимо по відношеню до доньки. Зрештою, дитина не витримала принижень та нелюбові і пішла з життя зі словами : «Я сюди більше не вернусь...»

Формуванню навиків позитивного батьківства було присвячена друга частина заняття, яку провела психолог Раїса Попюк. Вона детально розповіла про стилі батьківського виховання та допомогла батькам обрати вірний шлях поліпшення сімейних стосунків та виховного процесу. Адже секрет успіху – у діалозі, який має бути між батьками та дітьми, в ході якого батьки передають цінності, враховуючи почуття та потреби дитини, а в ситуаціях конфлікту шукають спільне рішення, яке б задовольнило усіх.

Раїса Василівна провела з учасниками заходу вправи «Заміни вимогу на прохання», «Незакінчене речення», «Коли я був маленьким, я хотів би, щоб мої батьки...». Слід відмітити активність учасників, які охоче брали участь у дискусіях, висловлювали свої думки та ставили запитання.

На завершеня заходу учасники спільно вивели правило усвідомленого батьківства. І звучить воно так: «Усвідомлене батьківство – це взаємодія батьків (чи осіб, які їх замінюють) між собою та іншими членами сім`ї, включаючи дітей, результатами якої є створеня найбільш сприятливих умов для повноцінного розвитку дитини на всіх етапах її життя».Читайте такожЗасідання колегії Дунаєвецької районної державної адміністрації,

дата створення: 2018-02-27

27 лютого, в залі засідань районної ради відбулося засідання колегії Дунаєвецької районної державної адміністрації, в якому взяв участь секретар міської ради Микола Островський. На порядок денний було винесено такі питання: 1.Про підсумки соціально-економічного розвитку району за 2017 рік інформував Бернашевський Олександр Вячеславович - голова районної державної адміністрації; 2.Про підготовку агропромислового комплексу району до проведення весняно-польових робіт інформував Шурипа Володимир Степанович - начальник управління агропромислового розвитку райдержадміністрації.

Детальніше...


Вітання з Днем народження

дата створення: 2018-07-04

 Сьогодні свій День народження зустрічає директор комунальної установи Дунаєвецької міської ради «Дунаєвецька дитячо-юнацька спортивна школа» Шурдило Олег Петрович.

Шановний Олеже Петровичу!

Прийміть найщиріші побажання міцного здоров’я, безмежного людського щастя, сімейного добробуту.

Нехай кожен новий день буде щедрим на успіхи та перемоги, багатим на радісні звістки, приємні події, особисті досягнення і благородні справи!

Хай і надалі буде плідною ваша праця.

Божої благодаті та всіляких гараздів Вам і вашій родині на многії літа!

Зичу, аби кожен Ваш день наповнювався найважливішими словами, які зігріватимуть душу, принесуть тепло й добро до Вашої родини!

З повагою міський голова                                                      Веліна Заяць

Детальніше...