http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2018/11/07/2018-11-07_6820/images/images-46020.jpg

Дунаєвецька молодь увійшла в ТОП 10!

дата створення: 2018-11-07

6 листопада в м. Дніпро проходив молодіжний форум, на якому Дунаєвецьку молодіжну раду представляла учениця 11 класу Марчишина Ельвіра.

На цьому форумі було представлено понад 170 молодіжних практик з усієї країни, і наша Дунаєвецька молодіжна рада не пасла на ньому задніх, а чесно увійшла в ТОП 10 кращих практик молодіжної роботи в Україні!

Ця «маленька перемога» дасть нам багато нових сил та натхнення працювати ще завзятіше, щоб змінити нашу дружню громаду на краще!Читайте такожОхорона та збереження первоцвітів!

дата створення: 2018-03-07

З метою збереження первоцвітів посилення державного контролю за охороною, збереженням та відтворенням біологічного різноманіття рідкісних і таких, що перебувають під загрозою зникнення видів рослин, та виконання Законів України "Про охорону навколишнього природного середовища", "Про рослинний світ", "Про Червону книгу України", забороняється їх продаж. Відповідальність за порушення законодавства у сфері охорони, використання та відтворення рідкісних і таких, що перебувають під загрозою зникнення, видів рослинного світу, занесених до Червоної книги України тягне за собою накладення штрафу.

Закликаємо проявляти екологічну свідомість – не купувати, не продавати і просто не зривати весняних квітів, що стане значним вкладом у збереження унікальної природи.

Детальніше...


Навчальний візит по обміну досвідом

дата створення: 2018-05-15

Дунаєвецька міська об’єднана територіальна громада продовжує ділитися власним досвідом у розвитку децентралізації. Саме сьогодні, 15 травня о 13.00 годині в залі засідань міської ради, за сприяння Хмельницького відокремленого підрозділу Установи "Центр розвитку місцевого самоврядування", у рамках програми «Управління ресурсами громади», з до нас завітала делегація із Вінниччини, на чолі із помічником директора Хмельницького ВП ЦРМС Вікторією Мовчан.

Метою даного візиту стало переймання досвіду з організації процесу об’єднання територіальних громад та порівняння всіх за і проти процесів децентралізації на прикладі нашої громади та обговорити проблемні питання, які доводиться вирішувати новоствореним органам місцевого самоврядування.

Детальніше...