http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2018/11/07/2018-11-07_4798/images/images-39483.jpg
http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2018/11/07/2018-11-07_4798/images/images-96026.jpg

Допомога Хмельницькому госпіталю ветеранів війни.

дата створення: 2018-11-07

Дунаєвецька міська об`єднана територіальна громада підтримала ініціативу ветеранських організацій області та надала посильну допомогу в здійсненні заготівлі сільськогосподарської продукції, зокрема картоплі, для забезпечення харчування хворих в Хмельницькому госпіталі ветеранів війни.Читайте такожШановні працівники харчової промисловості!

дата створення: 2018-10-21

Від щирого серця вітаю вас із професійним святом.

Харчова промисловість - одна з основних галузей економіки, а ви, її працівники, виконуєте важливу місію - забезпечуєте населення продуктами харчування, піклуєтесь про стан здоров'я і добробут громадян.

Ваша невтомна та наполеглива праця є вагомим внеском у піднесення економіки району. Завдяки вашому високому професіоналізму, відповідальності та творчому пошуку задовольняються потреби людей у високоякісних та доступних продуктах харчування.

Впевнена, що уміле поєднання найновіших технологій і передового досвіду з добрими українськими традиціями значно розширить асортимент, забезпечить високу конкурентоспроможність місцевого продукту та сприятиме підвищенню добробуту кожної людини.

Щиро зичу усім вам успіхів у вашій нелегкій праці, добробуту, благополуччя, міцного здоров'я, оптимізму, невичерпної енергії та нових виробничих здобутків! Нехай ваша невтомна праця буде плідною. Нехай здійснюються усі плани, задуми, сподівання на благо України та нашого рідного краю.

З повагою міський голова                         Веліна Заяць

Детальніше...


Святкування Дня Незалежності в Дунаєвецькій ОТГ

дата створення: 2018-08-25

День Незалежності України – свято, яке відзначало наше місто і вся наша суверенна держава, є результатом тисячолітньої боротьби українського народу за право мати свою державу, відзначається як найголовніше свято нашої країни.

Ця визначна дата навіки увійшла в історію молодої держави золотою сторінкою її біографії, започаткувала нову епоху в житті нашого народу, законодавчо закріпила його вікові демократичні прагнення до національного відродження, духовної свободи, економічного зростання, культурного піднесення.

Урочисто, о 15.00 у міському сквері, на головній сцені відбулося відкриття свята молитвою за Україну...

Детальніше...