http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2018/11/07/2018-11-07_1828/images/images-90704.jpg
http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2018/11/07/2018-11-07_1828/images/images-5003.jpg

Засідання комітету зі стратегічного планування

дата створення: 2018-11-07

7 листопада об 11:00 годині в приміщенні залу засідань Дунаєвецької міської ради відбулося чергове засідання комітету зі стратегічного планування. Проаналізовано Стратегічну ціль 2.: Підвищення конкурентоспроможності громади; Операційну ціль 2.1: Підтримка розвитку підприємництва. Серед позитивних змін в громаді зазначено створення ЦНАПу, інформаційних центрів у бібліотеках, створення дорадчого органу міської ради «Рада підприємців», малинового кооперативу, сприяння у створенні бізнес-центру. Було розглянуто ідеї: створення презентаційного центру, який би відігравав рекламуючу роль для дрібних виробників, майстрів, згуртування бажаючих розвивати тепличний бізнес по вирощуванню овочів і зелені та бізнес по вирощуванню квітів для висаджування на клумбах, квітниках населених пунктів громади та кладовищах взамін штучним квітам, роздільне збирання сміття та пропаганда компостування листя Члени комітету обговорили ряд питань, зокрема удосконалення процедури надання майна в оренду, удосконалення паспорту громади, проблему міграції працездатного населення за межі країни. Зазначено, що розвиток туризму в громаді має перспективу, але для цього насамперед потрібно подбати, щоби громада була чистою та привабливою для туриста. Усі присутні мали можливість висловити свою думку з приводу зазначених питань та запропонувати шляхи їх вирішення.Читайте такожОголошення

дата створення: 2018-10-29
Детальніше...


Засідання постійної комісії

дата створення: 2018-06-22

Сьогодні, 22 червня о 12.15 годині в залі засідань Дунаєвецької районної ради відбулося засідання постійної комісії Дунаєвецької міської ради з питань житлово-комунального господарства, комунальної власності, промисловості, підприємництва та сфери послуг. На порядок денний було винесено питання а саме:

1.Звіт начальника комунального підприємства «Міськводоканал» Дунаєвецької міської ради Сергія Дудки.

2.Рекомендації міському голові щодо призначення начальника комунального підприємства «Міськводоканал» Дунаєвецької міської ради.

Детальніше...