http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2018/11/07/2018-11-07_1828/images/images-90704.jpg
http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2018/11/07/2018-11-07_1828/images/images-5003.jpg

Засідання комітету зі стратегічного планування

дата створення: 2018-11-07

7 листопада об 11:00 годині в приміщенні залу засідань Дунаєвецької міської ради відбулося чергове засідання комітету зі стратегічного планування. Проаналізовано Стратегічну ціль 2.: Підвищення конкурентоспроможності громади; Операційну ціль 2.1: Підтримка розвитку підприємництва. Серед позитивних змін в громаді зазначено створення ЦНАПу, інформаційних центрів у бібліотеках, створення дорадчого органу міської ради «Рада підприємців», малинового кооперативу, сприяння у створенні бізнес-центру. Було розглянуто ідеї: створення презентаційного центру, який би відігравав рекламуючу роль для дрібних виробників, майстрів, згуртування бажаючих розвивати тепличний бізнес по вирощуванню овочів і зелені та бізнес по вирощуванню квітів для висаджування на клумбах, квітниках населених пунктів громади та кладовищах взамін штучним квітам, роздільне збирання сміття та пропаганда компостування листя Члени комітету обговорили ряд питань, зокрема удосконалення процедури надання майна в оренду, удосконалення паспорту громади, проблему міграції працездатного населення за межі країни. Зазначено, що розвиток туризму в громаді має перспективу, але для цього насамперед потрібно подбати, щоби громада була чистою та привабливою для туриста. Усі присутні мали можливість висловити свою думку з приводу зазначених питань та запропонувати шляхи їх вирішення.Читайте такожАпробація нового туристичного маршруту

дата створення: 2018-04-25

У вихідний недільний ранок хтось бажає відпочити вдома з рідними, подивитись телевізор чи почитати літературу, а ось, вихованці станції юних туристів вирішили побачити природу нашого краю та відпочити на свіжому повітрі у селі Сокілець. Крім простого звичайного відпочинку, учні насамперед, проводили апробацію першого маршруту в цьому населеному пункті.

Детальніше...


Привітання з Днем народження!

дата створення: 2018-01-19

Цього дня свій День народженя зустрічає головний спеціаліст відділу бухгалтерського обліку та фінансів Дунаєвецької міської ради Блонська Інна Леонідівна.

Шановна Інно Леонідівно!

Вітаємо колегу по роботі – прекрасну жінку з Днем народження! Бажаємо здоров’я і натхнення, любові і уваги, тепла і сонячного настрою, успіхів у всьому, яскравих вражень і веселки емоцій! Нехай у Вашому житті завжди будуть квіти і сюрпризи, посмішки і хороші події, щастя і радість, удача і везіння!

Детальніше...