http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2018/11/08/2018-11-08_9651/images/images-95209.jpg
http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2018/11/08/2018-11-08_9651/images/images-58701.jpg http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2018/11/08/2018-11-08_9651/images/images-42621.jpg http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2018/11/08/2018-11-08_9651/images/images-66114.jpg

«Ми – українці і мова наша – українська»

дата створення: 2018-11-08

Любити, шанувати і плекати рідну мову – святий обов’язок кожного українця. А надто сьогодні, в такі неспокійні часи для нашої держави. Щороку, 9 листопада, Україна відзначає чудове свято – День української писемності і мови. Напередодні свята, в бібліотеках Дунаєвецької громади пройшло ряд заходів. Так, 8 листопада, в міській публічно-шкільній бібліотеці для учнів старших класів проведено мовну вікторину «Знай українське». Учням пропонувалося розв`язати граматичні приклади, пояснити лексичне значення діалектизмів, відгадати мовні загадки-жарти, скласти анаграми, вирішити морфологічні ребуси тощо. Також організовано книжкову виставку «Я люблю українську мову!». На виставці представлені підручники з української мови різних авторів, книги, у яких висвітлюється історія народження та розвитку однієї з наймилозвучніших мов світу – української мови, а також вислови та цитати відомих людей про її красу.

7 листопада в Рачинецьку сільську бібліотеку запросили учнів 2 і 4 класів на виховну годину "Рідна, щира і чудова - все це наша мова!" .Під час заходу діти дізналися про історію писемності, пригадали українські прислів'я, пісні, вірші та легенди. Бібліотекар запропонувала дітям зіграти в гру «Мовне доміно»

Дорогі друзі, маємо сміливість серцем і душею впевнено сказати: «Ми – українці!». Хай усіх нас єднає належність до великого народу! Плекаймо всі разом ту мову, що дісталась нам у спадок від наших пращурів!Читайте такожШановні служителі закону!

дата створення: 2018-10-08

Сердечно вітаю вас із професійним святом – Днем юриста!

Вплив юристів на всі політичні та соціально-економічні процеси в державі важко переоцінити. Своєю багатогранною діяльністю, яка за роки незалежності набула нового змісту, ви активно сприяєте руху України по шляху побудови демократичної держави європейського типу, найбільшою цінністю якої є верховенство права, утвердження і забезпечення прав і свобод людини.

Твердо віримо, що високий професіоналізм, усвідомлене почуття відповідальності допоможуть вам завжди бути на висоті вимог нашої доби. Бажаємо вам плідної роботи та подальших успіхів у зміцненні законності та правопорядку, міцного здоров’я, особистого щастя, родинного добробуту на довгі роки!

З повагою міський голова                                Веліна Заяць

Детальніше...


Життя в рамках закону

дата створення: 2018-12-07

Працівниками комунальної установи Дунаєвецької міської ради «Територіальний центр соціального обслуговування» спільно з представником Дунаєвецького бюро безоплатної правової допомоги Кочмарським І.В для умовно засуджених неповнолітніх в рамках щорічної акції «16 днів без насильства» проведено інформаційний захід на тему: «Життя в рамках закону». Зустріч спрямована на протидію насильства в сім’ї. Особливо важлива ця тема для осіб, які мають конфлікт із законом, адже їхні сім’ї знаходяться в групі ризику...

Детальніше...