http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2018/11/09/2018-11-09_2778/images/images-32408.jpg

Привітання міського голови з Днем української писемності та мови

дата створення: 2018-11-09

Мова – духовний і культурний скарб нації. Вона є найголовнішою ознакою народу, що дає йому право називатися нацією. Саме мова формує і визначає свідомість, творить людину, культуру, історію.

Українська мова своїм корінням, за твердженням істориків, сягає глибини не менше семи тисячоліть і відзначається особливою милозвучністю. Про її красу й приємність звучання є більш ніж достатньо усних і писемних свідчень.

Вона є надійною основою розвитку країни, загартована багатовіковою історією та відточена творчістю найталановитіших українських письменників. Саме мова є душею нації, її генетичним кодом, адже у її глибинах народилося культурне надбання, яким може пишатися український народ. А сьогодні вона ще є дієвою зброєю у боротьбі з агресором.

Тому ми маємо плекати свою рідну мову, розвивати її, працювати над зростанням її престижу. Це святий обов’язок і почесна місія кожного патріота України.

Тож нехай рідне слово буде для всіх нас духовним джерелом життя і оберегом. Щастя всім і добра, миру і злагоди, достатку і процвітання, нових здобутків в ім’я зміцнення нашої Батьківщини.

Міський голова                          Веліна ЗаяцьЧитайте такожПродовжуємо перемагати!

дата створення: 2018-02-01

м.Кам’янець–Подільський минулої суботи відбулися ігри ІІІ та ІV турів чемпіонату Хмельницької області з футзалу (міні-футболу) серед збірних команд міст та районів.

Команда Дунаєвецької міської об’єднаної територіальної громади - МФК “Дунаївці ”, знову радує своїх вболівальників.

Детальніше...


Семінар «Практичні аспекти надання державної допомоги суб’єктам господарювання»

дата створення: 2018-07-27

26 липня о 10.30 годині Хмельницьким Центром розвитку місцевого самоврядування в рамках проекту U-LEAD з Європою «Підтримка реформи децентралізації в Україні» було організовано семінар «Практичні аспекти надання державної допомоги суб’єктам господарювання», в якому взяли участь начальник фінансового управління Дунаєвецької міської ради Тетяна Абзалова, головний спеціаліст юридичного відділу Раїса Богуш.

Детальніше...