http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2018/11/09/2018-11-09_83/images/images-19767.jpg

Дорогі працівники закладів культури та майстри народного мистецтва!

дата створення: 2018-11-09

Ми високо цінуємо ваш вагомий внесок у розвиток національної культури. Без вашої ініціативності і творчої думки неможливі добрі переміни у нашому суспільному житті.

Ви допомагаєте молодому поколінню долучатися до справжніх витоків української культури, відкриваєте чисте живе джерело світової культури. Жодне свято не проходить без вашої активної участі та кропіткої праці.

Щиро вітаю з Всеукраїнським днем працівників культури та майстрів народного мистецтва всіх, хто присвятив себе цій благородній справі – зберігати, розвивати та відтворювати безцінні духовні скарби нашого народу.

Нехай відгукнуться вам вдячністю ваші діла, а Господь береже вас у своїй благодаті, в родинному затишку та здоров’ї на многії літа.

Міський глова            Веліна ЗаяцьЧитайте такожВідбулася тридцять третя сесія

дата створення: 2018-02-08

Сьогодні, 8 лютого о 10.00 годині в залі засідань Дунаєвецької районної ради відбулася тридцять третя сесія Дунаєвецької міської ради VІІ скликання під головуванням міського голови Веліни Заяць.

Детальніше...


Міжнародний День благодійності

дата створення: 2018-09-05

Міжнародний день благодійництва співпадає й приурочений до Дня пам’яті Терези Калькуттської (встановлений Римо-католицькою церквою 19 жовтня 2003 року) – місіонерки Римо-католицької церкви, відомої своїм подвижництвом у справах доброчинності, однієї з засновниць (1950) і настоятельок Ордену милосердя, лауреата Нобелівської премії миру 1979 року «за допомогу стражденному людству».

Детальніше...