http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2018/11/09/2018-11-09_83/images/images-19767.jpg

Дорогі працівники закладів культури та майстри народного мистецтва!

дата створення: 2018-11-09

Ми високо цінуємо ваш вагомий внесок у розвиток національної культури. Без вашої ініціативності і творчої думки неможливі добрі переміни у нашому суспільному житті.

Ви допомагаєте молодому поколінню долучатися до справжніх витоків української культури, відкриваєте чисте живе джерело світової культури. Жодне свято не проходить без вашої активної участі та кропіткої праці.

Щиро вітаю з Всеукраїнським днем працівників культури та майстрів народного мистецтва всіх, хто присвятив себе цій благородній справі – зберігати, розвивати та відтворювати безцінні духовні скарби нашого народу.

Нехай відгукнуться вам вдячністю ваші діла, а Господь береже вас у своїй благодаті, в родинному затишку та здоров’ї на многії літа.

Міський глова            Веліна ЗаяцьЧитайте також

20 травня – День пам’яті жертв політичних репресій

дата створення: 2018-05-20

Шановні земляки!

20 травня українcька спільнота вшановує пам’ять жертв політичних репресій.

Ця дата є болісною і скорботною для нашого народу, адже в pоки масових репресій і Великого терору людські втрати в країні, за різними даними, становили щонайменше 4,4 мільйонів осіб.

На жаль, у вітчизняній історії було багато трагічних сторінок. Але те пекельне полум’я загартувало українську націю. Драматичні події, які пережив український народ, доводять, що насильство і тоталітаризм ніколи не приносили добра. Майбутнє процвітання України можливо побудувати тільки на принципах демократії, верховенства права та рівності перед законом. Ми згадуємо минуле, щоб не допустити чогось подібного в майбутньому і завжди будемо пам’ятати про ті жорстокі часи та про людей, які пережили страшні роки репресій і диктатури, аби сьогодні розбудовувати демократичну державу, де кожен громадянин почуватиме себе гідно і вільно.

Бажаю усім жителям нашої громади благополуччя, впевненості у завтрашнім дні та мирного неба над головою.

З повагою міський голова                                Веліна Заяць

Детальніше...