http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2018/11/09/2018-11-09_2226/images/images-5911.jpg

Результати обласного інтернет-конкурсу

дата створення: 2018-11-09

Гарною новиною порадували нас результати обласного інтернет-конкурсу на кращу модель громадського самоврядування в закладах загальної середньої освіти, який проводився у травні-листопаді 2018 р. за наказом Хмельницького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти. Конкурс проходив з метою виявлення ефективно діючих моделей, оптимальних систем організації роботи, узагальнення й поширення кращого досвіду роботи, підтримки творчих ініціатив, розвитку інноваційних форм і методів діяльності закладів освіти щодо впровадження моделей самоврядування, привернення уваги органів місцевого самоврядування, представників громадськості, педагогічних колективів до питань підтримки та сприяння розвитку закладів освіти.

У конкурсних матеріалах представлено сучасні моделі самоврядування в закладах освіти, інноваційні управлінські технології, розкрито ефективні форми і методи організації діяльності органів громадського самоврядування.

За рішенням журі колектив Дунаєвецької ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 посів ІІІ місце.

Ще кращі результати здобули школи нашої громади в обласному конкурсі «На кращу модель закладу загальної середньої освіти», який проводився з метою виявлення кращих надбань загальноосвітніх шкіл у здійсненні навчально-виховного процесу, з’ясування організаційних, ресурсних, методичних умов та кадрового потенціалу, що забезпечують їх успішну діяльність з реалізації завдань загальної середньої освіти щодо побудови сучасної моделі закладу загальної середньої освіти, у травні-жовтні 2018р.

Рішенням журі визначено переможців та призерів конкурсу:

В номінації на кращу модель НВК:

І місце - колектив Рахнівського НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів, ДНЗ» Дунаєвецької міської ради;

В номінації на кращу модель міських ЗОШ:

І місце - колектив Дунаєвецької ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 Дунаєвецької міської ради.;

В номінації на кращу модель сільських ЗОШ:

ІІ місце – колектив Іванковецької ЗОШ І-ІІІ ступенів Дунаєвецької міської ради.

Ми щиро радіємо, що утворенний за часів створення Дунаєвецької міської громади Рахнівський НВК, Іванковецька ЗОШ І-ІІІ ст., яка стала опорною сільською школою та Дунаєвецька ЗОШ І-ІІІ ст. №3 представили сучасні моделі управління закладами освіти, інноваційні управлінські технології, спрямовані на створення умов для забезпечення рівного доступу до якісної освіти школярів відповідно до їх запитів, потреб та нахилів і заслужено здобули призові місця в області. Ми пишаємось ними і віримо, що й надалі ці школи будуть радувати нас гарними результатами роботи у навчанні та вихованні підростаючого покоління.Читайте такожВідкриття ігрового майданчика в с. Залісці

дата створення: 2018-10-16

Щедрим на свята видався цей рік для жителів Залісецької громади. Ніби зовсім нещодавно відзначали 525 річницю з дня заснування села Залісці. Гарним дарунком для всіх стало й відкриття, у центрі села, пам’ятника Покрови Матері Божої. А у неділю, у велике свято Покрови Пресвятої Богородиці, знову видалась гарна нагода зібрати всіх разом...

Детальніше...


Свого лікаря вже обрали 21620 громадян Дунаєвецької ОТГ

дата створення: 2018-10-30

З 1 жовтня Дунаєвецький ЦПМСД працює реформовано, укладено договір з Національною службою здоров'я і лікарям кошти пішли напряму. На засіданні сорок третьої (позачергової) сесії Дунаєвецької міської ради VІІ скликанн розглянуто питання «Про внесення змін до Програми «Медико-соціального забезпечення пільгових та соціально незахищених верств населення Дунаєвецької міської ради на 2018-2019 роки» та Програму фінансової підтримки Комунального некомерційного підприємства «Дунаєвецький центр первинної медико-санітарної допомоги Дунаєвецької міської ради на 2018-2019 роки», яка передбачає дофінансування лікарів первинної ланки в межах 10 тис. грн. Доплати передбачені на 2019 рік.

Детальніше...