http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2018/11/09/2018-11-09_2226/images/images-5911.jpg

Результати обласного інтернет-конкурсу

дата створення: 2018-11-09

Гарною новиною порадували нас результати обласного інтернет-конкурсу на кращу модель громадського самоврядування в закладах загальної середньої освіти, який проводився у травні-листопаді 2018 р. за наказом Хмельницького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти. Конкурс проходив з метою виявлення ефективно діючих моделей, оптимальних систем організації роботи, узагальнення й поширення кращого досвіду роботи, підтримки творчих ініціатив, розвитку інноваційних форм і методів діяльності закладів освіти щодо впровадження моделей самоврядування, привернення уваги органів місцевого самоврядування, представників громадськості, педагогічних колективів до питань підтримки та сприяння розвитку закладів освіти.

У конкурсних матеріалах представлено сучасні моделі самоврядування в закладах освіти, інноваційні управлінські технології, розкрито ефективні форми і методи організації діяльності органів громадського самоврядування.

За рішенням журі колектив Дунаєвецької ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 посів ІІІ місце.

Ще кращі результати здобули школи нашої громади в обласному конкурсі «На кращу модель закладу загальної середньої освіти», який проводився з метою виявлення кращих надбань загальноосвітніх шкіл у здійсненні навчально-виховного процесу, з’ясування організаційних, ресурсних, методичних умов та кадрового потенціалу, що забезпечують їх успішну діяльність з реалізації завдань загальної середньої освіти щодо побудови сучасної моделі закладу загальної середньої освіти, у травні-жовтні 2018р.

Рішенням журі визначено переможців та призерів конкурсу:

В номінації на кращу модель НВК:

І місце - колектив Рахнівського НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів, ДНЗ» Дунаєвецької міської ради;

В номінації на кращу модель міських ЗОШ:

І місце - колектив Дунаєвецької ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 Дунаєвецької міської ради.;

В номінації на кращу модель сільських ЗОШ:

ІІ місце – колектив Іванковецької ЗОШ І-ІІІ ступенів Дунаєвецької міської ради.

Ми щиро радіємо, що утворенний за часів створення Дунаєвецької міської громади Рахнівський НВК, Іванковецька ЗОШ І-ІІІ ст., яка стала опорною сільською школою та Дунаєвецька ЗОШ І-ІІІ ст. №3 представили сучасні моделі управління закладами освіти, інноваційні управлінські технології, спрямовані на створення умов для забезпечення рівного доступу до якісної освіти школярів відповідно до їх запитів, потреб та нахилів і заслужено здобули призові місця в області. Ми пишаємось ними і віримо, що й надалі ці школи будуть радувати нас гарними результатами роботи у навчанні та вихованні підростаючого покоління.Читайте такожМистецька Дунаєвеччина звітує!

дата створення: 2018-03-16

15 березня розпочався огляд-конкурс художньої самодіяльності творчих колективів усіх жанрів та окремих виконавців закладів загальної середньої та позашкільної освіти. Його метою є виявлення та розповсюдження нових ефективних форм та методів роботи з дітьми та учнівською молоддю, підвищення професійного рівня та творчої майстерності педагогів, виховання гармонійно розвиненої особистості на традиціях української культури, виховання дітей засобами мистецтва, виявлення та підтримки кращих дитячих колективів, розкриття юних талантів, залучення їх до активної участі у мистецькому житті країни.

Детальніше...


Вшановуємо Героїв Небесної Сотні

дата створення: 2018-02-20

Борітеся-поборете

Вам Бог помагає

За Вас правда

За вас слава

І воля святая!!!

Ці слова Тараса Григоровича Шевченка стали духовним заповітом для тим, хто в 2014 році вступили в боротьбу зі злом, за справедливість, за незалежність та волю нашої держави України. Вони були різні за віком, за освітою, різні за життєвим досвідом.

Сьогодні ми вшановуємо Героїв Небесної Сотні та й усіх українських вояків, яким довелося взяти участь у конфлікті на Сході України. Усіх тих, хто не тільки силами, а й втраченим життям продемонстрував своє бажання жити у вільній, демократичній, суверенній державі!

Детальніше...