http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2018/11/09/2018-11-09_2226/images/images-5911.jpg

Результати обласного інтернет-конкурсу

дата створення: 2018-11-09

Гарною новиною порадували нас результати обласного інтернет-конкурсу на кращу модель громадського самоврядування в закладах загальної середньої освіти, який проводився у травні-листопаді 2018 р. за наказом Хмельницького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти. Конкурс проходив з метою виявлення ефективно діючих моделей, оптимальних систем організації роботи, узагальнення й поширення кращого досвіду роботи, підтримки творчих ініціатив, розвитку інноваційних форм і методів діяльності закладів освіти щодо впровадження моделей самоврядування, привернення уваги органів місцевого самоврядування, представників громадськості, педагогічних колективів до питань підтримки та сприяння розвитку закладів освіти.

У конкурсних матеріалах представлено сучасні моделі самоврядування в закладах освіти, інноваційні управлінські технології, розкрито ефективні форми і методи організації діяльності органів громадського самоврядування.

За рішенням журі колектив Дунаєвецької ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 посів ІІІ місце.

Ще кращі результати здобули школи нашої громади в обласному конкурсі «На кращу модель закладу загальної середньої освіти», який проводився з метою виявлення кращих надбань загальноосвітніх шкіл у здійсненні навчально-виховного процесу, з’ясування організаційних, ресурсних, методичних умов та кадрового потенціалу, що забезпечують їх успішну діяльність з реалізації завдань загальної середньої освіти щодо побудови сучасної моделі закладу загальної середньої освіти, у травні-жовтні 2018р.

Рішенням журі визначено переможців та призерів конкурсу:

В номінації на кращу модель НВК:

І місце - колектив Рахнівського НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів, ДНЗ» Дунаєвецької міської ради;

В номінації на кращу модель міських ЗОШ:

І місце - колектив Дунаєвецької ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 Дунаєвецької міської ради.;

В номінації на кращу модель сільських ЗОШ:

ІІ місце – колектив Іванковецької ЗОШ І-ІІІ ступенів Дунаєвецької міської ради.

Ми щиро радіємо, що утворенний за часів створення Дунаєвецької міської громади Рахнівський НВК, Іванковецька ЗОШ І-ІІІ ст., яка стала опорною сільською школою та Дунаєвецька ЗОШ І-ІІІ ст. №3 представили сучасні моделі управління закладами освіти, інноваційні управлінські технології, спрямовані на створення умов для забезпечення рівного доступу до якісної освіти школярів відповідно до їх запитів, потреб та нахилів і заслужено здобули призові місця в області. Ми пишаємось ними і віримо, що й надалі ці школи будуть радувати нас гарними результатами роботи у навчанні та вихованні підростаючого покоління.Читайте такожЗНО – СИТУАЦІЯ ТРИВОЖНА, АЛЕ БЕЗПЕЧНА

дата створення: 2018-03-16

15 березня 2018 року на базі Мушкутинецької ЗОШ І-ІІІ ст. відбувся семінар-практикум фахівців соціально-психологічної служби ЗЗСО на тему «Психолого-педагогічний супровід учнів в умовах підготовки до ЗНО».

На разі дане питання є особливо актуальним, адже саме психологічна та емоційна готовність до зовнішнього незалежного оцінювання є однією з найважливіших передумов успішного його складання.

Детальніше...


34 позачергову сесію міської ради провели в оновленій дитячій школі мистецтв

дата створення: 2018-03-01

1 березня, в оновленому приміщенні дитячої школи мистецтв, відбулося засідання тридцять четвертої (позачергової) сесії Дунаєвецької міської ради VІІ скликання. З 34 депутатів міськради, присутньою в цей день на засіданні була більша частина обранців – 22. 

Детальніше...