http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2018/11/23/2018-11-23_5051/images/images-84758.jpg
http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2018/11/23/2018-11-23_5051/images/images-73836.jpg

Засідання клубу «New Generation» «Будь впевненим в собі»

дата створення: 2018-11-23

Упевненість не виникає сама по собі і потрібен час для того, щоб виховати її. Нескладні поради, мотивуючі висловлювання й думки відомих людей, дадуть шанс здолати будь-які перешкоди й виховати впевненість у собі наших безробітних.

Багато нового про себе дізналися учасники тренінгу, який відбувся 22 листопада 2018 року в приміщенні Дунаєвецької міської публічно-шкільної бібліотеки, який спільно проводили фахівець з профорієнтації Юлія Кондратюк та завідуюча відділом обслуговування та масової роботи Людмила Ставірська. Мета тренінгу: пізнати себе, свої бажання, виявити свої сильні сторони. Навчитися керувати своєю самооцінкою, виробити стійке позитивне ставлення до себе й оточуючих, ефективно домагатися поставлених цілей.

Наприкінці тренінгу безробітним було запропоновано пройти тестування на адекватність оцінки своїх можливостей та переглянути літературу з даної тематики.

В заході взяли участь 9 молодих осіб, які сформували більш терпиме і позитивне ставлення до оточуючих, дізналися секрети впевненого спілкування та позначили життєво важливі для себе пріоритети.

Впевненість потрібна як повітря. Впевнені – беруть висоти навіть тоді, коли шанси на це невеликі, тому що глибока, щира впевненість дозволяє впоратися з будь – яким завданням!

Захід проводився в рамках реалізації Державної цільової соціальної програми «Молодь України» 2016-2020 роки та в рамках профорієнтаційного проекту "Від мрії до дії".Читайте також«Дарую музику тобі…»

дата створення: 2018-03-12

Подивіться – сьогодні за вікном початок весни. Надворі ще холодно і сніжно, але прислухайтеся до себе і відчуєте, як бринить у вашому серці маленький дзвіночок. То дзвіночок надії, яка повертається до нас із весною. Коли настає тепло і на вулицях з’являються весняні квіти, ми відзначаємо свято 8 Березня. У цей день людство вшановує жінку: жінку – матір, жінку – кохану, жінку – трудівницю, жінку – берегиню життя на Землі.

Детальніше...


У колі однодумців та професіоналів

дата створення: 2018-12-27

Тема «Створення ефективної системи науково-методичного супроводу професійної діяльності педагога у ЗЗСО в умовах реформування освіти» об’єднала заступників директорів з НВР на засіданні творчої групи у Дунаєвецькому НВК «ЗОШ І-ІІІ ст., гімназія» 18 грудня...

Детальніше...