http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2018/11/23/2018-11-23_5051/images/images-84758.jpg
http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2018/11/23/2018-11-23_5051/images/images-73836.jpg

Засідання клубу «New Generation» «Будь впевненим в собі»

дата створення: 2018-11-23

Упевненість не виникає сама по собі і потрібен час для того, щоб виховати її. Нескладні поради, мотивуючі висловлювання й думки відомих людей, дадуть шанс здолати будь-які перешкоди й виховати впевненість у собі наших безробітних.

Багато нового про себе дізналися учасники тренінгу, який відбувся 22 листопада 2018 року в приміщенні Дунаєвецької міської публічно-шкільної бібліотеки, який спільно проводили фахівець з профорієнтації Юлія Кондратюк та завідуюча відділом обслуговування та масової роботи Людмила Ставірська. Мета тренінгу: пізнати себе, свої бажання, виявити свої сильні сторони. Навчитися керувати своєю самооцінкою, виробити стійке позитивне ставлення до себе й оточуючих, ефективно домагатися поставлених цілей.

Наприкінці тренінгу безробітним було запропоновано пройти тестування на адекватність оцінки своїх можливостей та переглянути літературу з даної тематики.

В заході взяли участь 9 молодих осіб, які сформували більш терпиме і позитивне ставлення до оточуючих, дізналися секрети впевненого спілкування та позначили життєво важливі для себе пріоритети.

Впевненість потрібна як повітря. Впевнені – беруть висоти навіть тоді, коли шанси на це невеликі, тому що глибока, щира впевненість дозволяє впоратися з будь – яким завданням!

Захід проводився в рамках реалізації Державної цільової соціальної програми «Молодь України» 2016-2020 роки та в рамках профорієнтаційного проекту "Від мрії до дії".Читайте такожВечір різдвяних колядок

дата створення: 2018-12-27

Українці – народ, який щиро дотримується своїх традицій, зокрема в період новорічно-різдвяних свят. І в Дунаєвецькій міській об’єднаній територіальній громаді колядників не меншає. Підтвердженням цього були гурти дітей, молодих парубків, поважних газдів, які 26 грудня прийшли до головної ялинки у центрі Дунаєвець прославляти народження Спасителя. Учасниками заходу були прихожани церков різних конфесій, а також вихованці та викладачі Дунаєвецької школи мистецтв...

Детальніше...