http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2018/12/02/2018-12-02_9393/images/images-41818.jpg

ПРИВІТВАННЯ З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ

дата створення: 2018-12-02

Цього дня свій День народженя зустрічає староста села Залісці Галатин Галина Миколаївна.

Шановна Галино Миколаївно!

Прийміть найщиріші вітання і найкращі побажання.

Бажаємо Вам міцного здоров’я на многії літа, благополуччя, щедрої долі, щастя у житті, творчої наснаги у відповідальній роботі.

Щиро бажаємо, щоб наступні кроки та майбутні дороги, як і ті, що вже пройдені, рясніли тільки добрими справами.

Миру, злагоди, добробуту Вам і Вашій родині!

З повагою

міський голова                                 Веліна Заяць

та колектив міської радиЧитайте також8 головних змін у земельному законодавстві

дата створення: 2019-01-22

З 1 січня 2019 року набрав чинності Закон №2498-VII «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо розв'язання питання колективної власності на землю, удосконалення правил землекористування у масивах земель сільськогосподарського призначення, запобігання рейдерству та стимулювання зрошення в Україні», в якому законодавці внесли зміни до 10 нормативно-правових актів.

Детальніше...


Осіння толока продовжується!

дата створення: 2018-09-27

Осіння пора додає чимало роботи комунальним службам. На підтримку у прибиранні території міста до них долучились представники підприємств, установ та організацій.

Аби підготувати місто до його найбільшого свята - Дня міста та Дня громади, працівники комунальної установи Дунаєвецької міської ради «Територіальний центр соціального обслуговування» та комунального закладу Дунаєвецької міської ради «Історико-краєзнавчий музей» внесли свій вклад у підготовці нашого міста до святкування. Результат роботи сподобався всім, адже в дружній атмосфері, з сміхом та жартами, колективи не лише привели в належнийстан куточок рідної землі, а й ще міцніше згуртувалися між собою.

Детальніше...