http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2018/12/05/2018-12-05_2673/images/images-9610.jpg

Вітання з Міжнародним днем волонтера

05.12.2018

Волонтери – це люди, які ставлять інтереси оточуючих вище своїх власних, адже не кожен зможе, відкинувши свої справи і потреби, прийти на допомогу тим, хто її найбільше потребує.

В умовах військового стану, коли кожен розуміє ступінь відповідальності за майбутнє, особливо важливо не стояти осторонь, а допомагти країні не втратити свою незалежність.

Особливо вражають своєю сміливістю та самопожертвою представниці слабкої статті, які, нерідко ризикуючи власним життям, активно долучаються до волонтерської роботи, в силу своїх можливостей допомагають нашим захисникам на сході України. Тож недаремно ці визначні дати - 5 грудня - Всесвітній день волонтера та 6 грудня - День Збройних сил України – відзначаємо одну за другою.

Сердечно вдячна кожному з вас за невичерпну жагу приносити користь суспільству, за чуйність і незламну віру у свій народ.

Вітаю всіх членів волонтерських рухів зі святом! Ви є взірцем для майбутніх поколінь! Бажаю успіхів у всіх ваших починаннях, життєвих сил, будьте щасливі і наповнюйте щастям і добром життя інших людей!

Міський голова         Веліна ЗаяцьЧитайте також

ДИВОСВІТ РІЗДВЯНИХ СВЯТ

20.01.2020

На передодні Святого Водохреща в с.Ганнівка вихователь Полянська Н.П та бібліотекар Савова О.С. для дошкільнят провели народознавчу годину «Дивосвіт різдвяних свят» Малюки одягнувши народне вбрання колядували, щедрували, славили господарів, бажали здоров’я та добра...

Детальніше...