http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2018/12/06/2018-12-06_808/images/images-76058.jpg

Шановні військовослужбовці та ветерани військової служби! Дорогі захисники України!

дата створення: 2018-12-06

Від щирого серця вітаю вас з Днем збройних сил України!

Сьогодні українська армія проходить складний етап становлення, захищаючи територію нашої країни від ворогів, піклується про безпеку та зміцнення обороноздатності української держави. За плечима військових – славні традиції предків, великі звитяги козацтва, наших батьків і дідів.

Сила та міць української держави - у єдності армії та народу. Захист незалежності та територіальної цілісності рідної землі в усі часи був покликанням та обов'язком справжніх чоловіків. І в складні часи сьогодення наша армія доводить, що може виконувати покладені на неї функції на належному рівні. Вона модернізується, міцніє, розвиває свій військовий потенціал, поповнюється висококваліфікованими кадрами і є національною гордістю, гарантом стабільності та безпеки України.

Щиро зичу вам, дорогі захисники, миру, спокою, подальших успіхів у вдосконаленні бойової майстерності, добра та достатку вашим родинам. Ваша мужність та сила здатні подолати будь-які перешкоди. Нехай спокійно відчувають себе під надійним захистом ваші сім’ї і весь український народ.

З повагою

Міський голова                          Веліна ЗаяцьЧитайте такожСвого лікаря вже обрали 21620 громадян Дунаєвецької ОТГ

дата створення: 2018-10-30

З 1 жовтня Дунаєвецький ЦПМСД працює реформовано, укладено договір з Національною службою здоров'я і лікарям кошти пішли напряму. На засіданні сорок третьої (позачергової) сесії Дунаєвецької міської ради VІІ скликанн розглянуто питання «Про внесення змін до Програми «Медико-соціального забезпечення пільгових та соціально незахищених верств населення Дунаєвецької міської ради на 2018-2019 роки» та Програму фінансової підтримки Комунального некомерційного підприємства «Дунаєвецький центр первинної медико-санітарної допомоги Дунаєвецької міської ради на 2018-2019 роки», яка передбачає дофінансування лікарів первинної ланки в межах 10 тис. грн. Доплати передбачені на 2019 рік.

Детальніше...