http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2018/12/06/2018-12-06_808/images/images-76058.jpg

Шановні військовослужбовці та ветерани військової служби! Дорогі захисники України!

дата створення: 2018-12-06

Від щирого серця вітаю вас з Днем збройних сил України!

Сьогодні українська армія проходить складний етап становлення, захищаючи територію нашої країни від ворогів, піклується про безпеку та зміцнення обороноздатності української держави. За плечима військових – славні традиції предків, великі звитяги козацтва, наших батьків і дідів.

Сила та міць української держави - у єдності армії та народу. Захист незалежності та територіальної цілісності рідної землі в усі часи був покликанням та обов'язком справжніх чоловіків. І в складні часи сьогодення наша армія доводить, що може виконувати покладені на неї функції на належному рівні. Вона модернізується, міцніє, розвиває свій військовий потенціал, поповнюється висококваліфікованими кадрами і є національною гордістю, гарантом стабільності та безпеки України.

Щиро зичу вам, дорогі захисники, миру, спокою, подальших успіхів у вдосконаленні бойової майстерності, добра та достатку вашим родинам. Ваша мужність та сила здатні подолати будь-які перешкоди. Нехай спокійно відчувають себе під надійним захистом ваші сім’ї і весь український народ.

З повагою

Міський голова                          Веліна ЗаяцьЧитайте такожІ знову перемога!

дата створення: 2018-12-14

Переможцями повернулись юні спортсмени Дунаєвецької дитячо-юнацької спортивної школизі змагань , які 8 грудня проходили в м. Новодністровськ Чернівецької області в рамках чемпіонату України з футзалу серед дітей 2008-2009 р.н. (U 11)...

Детальніше...


Оголошення про турнір з футзалу

дата створення: 2018-03-14

Шановні дунаївчани, мешканці та гості нашої громади!

Дунаєвецький міський центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» та Хмельницька обласна федерація футболу гостинно запрошують усіх прихильників спорту на традиційний Відкритий обласний турнір з футзалу пам'яті нашого земляка, тренера Сергія Ігнатьєва, який відбудеться 17-18 березня 2018р. у спорткомплексі «Колос».

Детальніше...