http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2019/01/22/2019-01-22_2263/images/images-6092.jpg

Привітання з Днем народження

дата створення: 2019-01-22

Сьогодні свій День народження святкує керуюча справами Дунаєвецької міської ради Панасевич Галина Іванівна!

Шановна Галино Іванівно!

Прийміть наші щирі, сердечні, сповнені людської шани і поваги привітання з нагоди Вашого Дня народження.

Усі знають Вас як працелюбну, принципову, енергійну людину, яка віддає усі сили, знання та досвід служінню людям. Своєю сумлінністю, наполегливістю у виконанні громадського обов’язку Ви заслужили глибоку повагу і довіру жителів громади.

У цей день, шановна, Галино Іванівно, бажаємо Вам міцного здоров’я, довгих щасливих років життя, родинного затишку і тепла, душевної рівноваги та впевненості у майбутньому.

Нехай ваша самовіддана праця завжди дарує Вам радість і задоволення, а Ваш високий професіоналізм і авторитет служать справі відродження та розвитку Дунаєвецької громади, зростанню добробуту земляків.

Бажаємо Вам нових здобутків, незгасної енергії та невтомності в повсякденній, відповідальній діяльності на благо нашої громади. А ваша творча енергія і життєлюбність, організаторський талант, відданість справі і високий професіоналізм. Міцного вам здоров’я, щастя, добра, миру і благополуччя. Хай здійсняться ваші мрії та сподівання!

З повагою міський голова                                 Веліна Заяць

та колектив міської радиЧитайте такожІнформаційно – довідковий стіл «Вибори Президента України 2019 року»

дата створення: 2019-03-21

У Вихрівській публічно – шкільній бібліотеці – філії бібліотекар Щадило В.В. організувала інформаційно – довідковий стіл «Вибори Президента України 2019 року». Представлені на довідковому столі друковані матеріали допоможуть підвищити обізнаність громадян щодо...

Детальніше...


Привітання з Днем Народження

дата створення: 2019-05-24

   Сьогодні свій День народження святкує депутат міської ради Ясінський Олександр Вікторович.

   Шановний Олександре Вікторовичу!

   Вітаємо Вас з цим чудовим святом, зичимо Вам здійснення всіх планів та задумів!

   Бажаємо, щоб підгрунтям щасливого життя і плідної роботи було міцне здоров’я, а віра, надія та любов завжди були вірними супутниками на Вашому життєвому шляху.

   Нехай тепло, добробут і затишок родинної оселі надійно захищають Вас від негараздів, а в майбутньому на Вас чекають довгі роки, наповнені земними радощами і корисними справами! Нехай доля і надалі збагачує Вас мудрістю, енергією, натхненням та радістю! Нехай усе хороше, зроблене з душею та натхненням, повертається до Вас сторицею. Родинного Вам тепла і Божої ласки!

   З поваго міський голова                        Веліна Заяць

та депутатський корпус міської ради

Детальніше...