http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2019/02/09/2019-02-09_2697/images/images-20709.jpg

Привітання з Днем народження

дата створення: 2019-02-09

Сьогодні свій День народження святкує депутат міської ради Жовнір Руслан Євгенович.

Шановний Руслане Євгеновичу!

Вітаючи Вас з цим чудовим святом, зичимо Вам здійснення всіх планів та задумів!

Бажаємо, щоб підгрунтям щасливого життя і плідної роботи було міцне здоров’я, а віра, надія та любов завжди були вірними супутниками на Вашому життєвому шляху.

Нехай тепло, добробут і затишок родинної оселі надійно захищають Вас від негараздів, а в майбутньому на Вас чекають довгі роки, наповнені земними радощами і корисними справами! Нехай доля і надалі збагачує Вас мудрістю, енергією, натхненням та радістю! Нехай усе хороше, зроблене з душею та натхненням, повертається до Вас сторицею. Родинного Вам тепла і Божої ласки!

Впевнені, що людська шана буде подякою Вам за плідну працю, чуйність, людяність, уміння творити добро!

З поваго міський голова                        Веліна Заяць

колектив міської ради

та депутатський корпус міської радиЧитайте такожТаємниці Чарівної кімнати.

дата створення: 2019-01-15

14 січня в Зеленчанській публічно-шкільній бібліотеці для учнів 1 класу було організовано цікаву екскурсію. З таємницями « Чарівної кімнати» юних читачів ознайомила бібліотекар Лариса Прокопова. Маленькі гості з задоволенням взяли участь у конкурсах та іграх. . Сподіваємось, дітвора отримала заряд бадьорості, позитивної енергії, та отримала багато нової, цікавої інформації про книги, які можна прочитати, завітавши до сільської бібліотеки .

Детальніше...


Підсумки голосування проектів Громадського бюджету

дата створення: 2018-07-05

В Дунаєвецькій ОТГ завершилось голосування за проекти, які можуть фінансуватися за рахунок коштів міського бюджету. 2047 осіб взяло участь у голосуванні, яке   проводилося на офіційному сайті міської ради dunrada.gov.ua у розділі «Громадський бюджет» і тривало до 1 липня. Підсумки голосування встановлено автоматично програмою, шляхом підрахунку кількості голосів, відданих за той чи інший проект та затвеверджені робочою групою з питань аналізу проектів, які фінансуватимуться за рахунок коштів громадського бюджету Дунаєвецької міської ради.

Детальніше...