http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2019/04/28/2019-04-28_1427/images/images-39341.jpg

Привітання з Всесвітнім Днем охорони праці

дата створення: 2019-04-28

   28 квітня Україна разом з усім світом відзначає День охорони праці!
   Найвищі цінності – це життя і здоров’я людини. І їх захист потребує чималих зусиль, адже інколи людська діяльність пов’язана з небезпечними ситуаціями, особливо, при виконанні службових обов’язків.
   Всесвітній день охорони праці, що відзначається в Україні вже тринадцятий рік поспіль, привертає увагу громадськості до проблем охорони праці та сприяє підвищенню рівня безпеки на кожному робочому місці.
   Дунаєвецька міська об’єднана територіальна громада вітає та щиро бажає усім працівникам галузі та фахівцям, які безпосередньо слідкують за безпекою праці, доброго здоров’я, незгасної життєвої енергії, ясного травневого неба, сімейного тепла та затишку.

З повагою міський голова                 Веліна Заяць

та колектив міської радиЧитайте такожДунаївчани у "Подільському дивоцвіті"

дата створення: 2019-04-01

З метою збереження та розвитку найкращих традицій виконавської школи, удосконалення методики викладання гри на народних інструментах, підвищення рівня виконавської майстерності виконавців, сприяння їх творчої самореалізації,виховання художнього смаку, формування виконавців-артистів 29-30 березня в місті Кам’янець - Подільський було проведено дев’ятий обласний конкурс виконавців на народних інструментах серед учнів мистецьких шкіл “Подільський дивоцвіт”. Дунаєвецьку дитячу школу мистецтв на даному конкурсі представляли 12 учнів.

Детальніше...


Держкомтелерадіо оголошує прийом публіцистичних творів на здобуття премії ім. Івана Франка

дата створення: 2019-03-18

Держкомтелерадіо України з 1 березня по 1 травня 2019 року оголошує прийом публіцистичних творів на здобуття премії імені Івана Франка у галузі інформаційної діяльності.

Детальніше...