http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2019/05/18/2019-05-18_8344/images/images-17817.jpg

Привітання з Міжнародним днем музеїв

дата створення: 2019-05-18

   Шановні працівники музеїв!

   Щиро вітаю Вас з професійним святом!

   В Україні День музеїв виходить далеко за межі професійного свята. Цей день має, без перебільшення, загальнонаціональну вагу. Адже здатність зберігати і примножувати свою культурну спадщину свідчить про зрілість і розвиненість будь-якої нації.

   Переконана, що Ваш високий професіоналізм, самовідданість і надалі сприятимуть розвитку духовності, підвищенню рівня освіченості жителів нашої держави, утвердженню гуманістичних ідей в суспільному житті.

   Висловлюю Вам, шановні працівники музеїв, щиру вдячність за натхненну працю й вірність професії. Сердечно бажаю Вам творчої енергії, вдалих пошуків, цікавих знахідок, благополуччя і достатку, здоров'я та щастя, непохитної віри у світле майбутнє України.

   З повагою міський голова              Веліна ЗаяцьЧитайте такожДень безпечного Інтернету

дата створення: 2019-02-05

В перший вівторок лютого Україна разом з іншими європейськими країнами відзначає День безпечного Інтернету. З нагоди цієї дати 5 лютого 2019 року з учнями 9 класу Залісецького НВК «ЗОШ І-ІІ ст..ДНЗ» проведено урок-застереження на тему: «Користуйся Інтернетом безпечно» Всі учасники заходу вільно орієнтуються в Інтернет-просторі, мають в соціальних мережах свої сторінки, тому розмова про правила безпечної поведінки в Інтернеті вийшла серйозною та змістовною.

Детальніше...


НОВИНИ ГРОМАДИ

дата створення: 2018-05-26
Детальніше...