http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2019/05/18/2019-05-18_8344/images/images-17817.jpg

Привітання з Міжнародним днем музеїв

дата створення: 2019-05-18

   Шановні працівники музеїв!

   Щиро вітаю Вас з професійним святом!

   В Україні День музеїв виходить далеко за межі професійного свята. Цей день має, без перебільшення, загальнонаціональну вагу. Адже здатність зберігати і примножувати свою культурну спадщину свідчить про зрілість і розвиненість будь-якої нації.

   Переконана, що Ваш високий професіоналізм, самовідданість і надалі сприятимуть розвитку духовності, підвищенню рівня освіченості жителів нашої держави, утвердженню гуманістичних ідей в суспільному житті.

   Висловлюю Вам, шановні працівники музеїв, щиру вдячність за натхненну працю й вірність професії. Сердечно бажаю Вам творчої енергії, вдалих пошуків, цікавих знахідок, благополуччя і достатку, здоров'я та щастя, непохитної віри у світле майбутнє України.

   З повагою міський голова              Веліна ЗаяцьЧитайте такожЛегалізація заробітної плати

дата створення: 2019-05-28

Легалізація заробітної плати, прихованої зайнятості на сьогодні є одним з пріорітетних напрямків роботи органів місцевого самоврядування.        Тому, з метою попередження випадків порушення законодавства про працю, легалізації виплати заробітної плати і зайнятості населення та з метою захисту соціальних прав працівників, розпорядженням міського голови від 01.08.2018 року № 263/2018-р створена робоча група з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення на території Дунаєвецької ОТГ, яка здійснює моніторингове обстеження господарської діяльності суб’єктів господарювання.

Детальніше...