http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2019/06/03/2019-06-03_5873/images/images-16504.jpg

Привітання з Днем Народження

дата створення: 2019-06-03

   Сьогодні свій день народження святкує головний лікар комунально-некомерційного підприємства «Дунаєвецький центр первинної медико-санітарної допомоги» Музика Лариса Михайлівна.

   Шановна Ларисо Михайлівно!

   Бажаю Вам міцного здоров'я, особистого щастя, невичерпної енергії і наснаги у всіх Ваших починаннях. Хай у Вашому домі завжди панують мир і злагода, у серці – доброта, а у справах – мудрість та виваженість. Нехай доля і надалі буде прихильною до Вас, даруючи радість життя, незрадливу удачу, вірних і надійних друзів!

  З повагою міський голова               Веліна Заяць
 Читайте такожТвої перші вибори

дата створення: 2019-03-18

Під такою назвою 18 березня в Дунаєвецькій міській публічно-шкільній бібліотеці відбулася зустріч учнів старших курсів ВПУ№36 з начальником відділу Дунаєвецького бюро правової допомоги Кочмарським Ігорем Володимировичем.

Детальніше...


Допомога з Норвегії

дата створення: 2018-05-09

У кожного своя доля та шлях широкий. Питання сімей з складними життєвими обставинами як в Україні в цілому, так і в нашій громаді з кожним роком стає все більш болючим. Ці родини не знають чи завтра стеля в своїй оселі не впаде на голову. Проблема в тому, що за різних обставин батьки не вміють розпоряджатись коштами, життєві преорітети розкладають не правильно та найбільшою проблемою в таких сім`ях є алкоголізм. В Дунаєвецькій ОТГ сімей зі складними життєвими обставинами вистачає майже в кожному селі.

“На сьогоднішній день маємо 53 сім’ї і 4 особи, які перебувають у складних життєвих обставинах”,— каже Віктор Драпатий директор КУ ДМР “Територіальний центр соціального обслуговування”.

Детальніше...