http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2019/06/14/2019-06-14_5541/images/images-56146.jpg

Привітання з ВСЕСВІТНІМ ДНЕМ ДОНОРА КРОВІ

дата створення: 2019-06-14

Щороку 14 червня вся міжнародна спільнота відзначає ВСЕСВІТНІЙ ДЕНЬ ДОНОРА КРОВІ.

Донорство – важлива громадська діяльність, що допомагає зберегти тисячі людських життів. Щосекунди у людей будь-якого віку і походження виникає потреба в переливанні крові, адже чим більш складні та сучасні методи лікування застосовуються лікарями, тим більше крові витрачається для лікування пацієнтів.

Шановні донори! Вітаю всіх вас і висловлюю щирі слова подяки. Ви сьогодні справжні дарувальники життя, оскільки саме слово «донор» по-латинськи означає «дарувати». Цей день дає можливість висловити вдячність людям, які добровільно здають свою кров, при цьому не отримуючи особливої винагороди за це. Спасибі вам за те, що ви даруєте людям можливість на порятунок, адже життя людини – найвища цінність на землі, а його порятунок – найвища честь для тих, хто долучається до цього. Будьте завжди здорові та горді з того, що подарували життя не одній людині, й надалі продовжуйте цю благородну місію…

З повагою міський голова           Веліна ЗаяцьЧитайте також«Теплі кредити»

дата створення: 2019-04-04

За останній тиждень ще 1600 родин поспішили скористатися Урядовою програмою «теплих кредитів». Усі, хто бажає зменшити свої витрати на комунальних послугах і жити в комфорті, можуть взяти участь у програмі.

Детальніше...


Результати голосування за проекти громадського бюджету Дунаєвецької ОТГ

дата створення: 2019-06-05

1 червня, сплив час відведений для голосування за проекти участі (громадський бюджет) Дунаєвецької міської ради. Цьогоріч, на “суд громадськості” було подано 37 проектів. В голосуванні прийняло участь 3112 мешканців громади, і це понад 10% повнолітніх жителів громади!

Детальніше...