http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2019/06/15/2019-06-15_5257/images/images-78633.jpg

Привітання з Днем Народження

дата створення: 2019-06-15

   Сьогодні свій День народження святкує заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів Яценко Сергій Михайлович.
   Шановний Сергіє Михайловичу!
   Прийміть найщиріші вітання з нагоди Вашого Дня народження!
   Зичимо Вам міцного здоров’я, особистого щастя, злагоди, та чудового настрою, родинного затишку та сімейного добробуту. Нехай завжди Вас супроводжує вдача, постійно зігріває тепло людської вдячності, а будні і свята наповнюються радістю, світлом та любов’ю рідних та близьких.
   Вічної молодості Вашій душі та доброти серцю, здійснення всіх Ваших планів та сподівань!

   З поваго міський голова     Веліна Заяць

та колектив міської радиЧитайте також

Павло Розенко: Монетизуючи субсидії і підвищуючи пенсії, Уряд виконує Закон

дата створення: 2019-03-20

Монетизація субсидій та індексація пенсій передбачена чинним законодавством України, тому всі спекуляції щодо необхідності припинити ці програми – марні. На цьому у ході селекторної наради наголосив Віце-прем’єр-міністр України Павло Розенко. «Навколо монетизації субсидій та індексації пенсій  виникає багато спекуляцій. Деякі політики почали навіть розганяти панічні настрої в суспільстві і заявляти про те, що треба ці програми негайно припинити і почекати, поки завершаться вибори, а потім вирішити, що з цим робити. Я хочу заявити про те, що позиція Уряду у цьому питанні однозначна – ми маємо чіткий план боротьби з бідністю і не збираємося слухати жодних пропозицій щодо обмеження чи зменшення пенсійних виплат, припинення їх індексації, відмови від монетизації субсидій тощо. Ми будемо підвищувати рівень життя наших громадян сьогодні і зараз. Ми не будемо чекати, поки хтось із політиків награється у президентські вибори», – сказав він.

Детальніше...