http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2019/07/07/2019-07-07_986/images/images-72889.jpg

Привітання з Днем Народження

дата створення: 2019-07-07

Сьогодні свій День народження святкує депутат міської ради Островський Микола Гелярдович.

Шановний Миколо Гелярдовичу!

Щиро вітаємо Вас з Днем народження!
Від усього серця бажаємо Вам невичерпного оптимізму, натхнення й терпіння, підтримки у всіх Ваших добрих починаннях! Нехай примножуються плани і прагнення, а зусилля і справи сприяють розквіту нашогої громади. Зичимо Вам щастя, радості, міцного здоров’я, гармонії і благополуччя, Божого благословення!

Нехай кожен Ваш день буде наповнений корисними справами і теплом людських відносин, мрії втілюються у життя та приносять бажану радість і задоволення.

З повагою міський голова              Веліна Заяць

та депутатський корпус міської радиЧитайте також

Заняття із вчителем – реабілітологом

дата створення: 2019-05-28

   У січні 2019 року комунальною установою Дунаєвецької міської ради «Інклюзивно–ресурсного центру» в особі, в.о. директора Хорошої М.В. було підписано угоди про співпрацю із комунальною установою Дунаєвецької районної ради Дунаєвецькою центральною районною лікарнею в особі головного лікаря Крупко В.О. та КНП «Дунаєвецької центральної ПМСД» Дунаєвецької міської ради в особі Музики Л.М.

   На підставі даних угод лікарі сімейної медицини надають направлення особам від 2-х до 18 років, які потребують занять на базі інклюзивно–ресурсного центру із вчителем – реабілітологом.

Детальніше...