http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2020/11/24/2020-11-24_2210/images/images-1601.jpg

Співпраця з органами «пробації» в умовах карантину продовжується

24.11.2020

17.11.2020 року начальник Дунаєвецького бюро правової допомоги Ігор Кочмарський та начальник Дунаєвецького районного сектору філії ДУ «Центр пробації» у Хмельницькій області Віталій Гуцол за допомогою скайп-зв’язку організовали та провели прийом громадян, які перебувають на обліку в центрі пробації.
Юрист правової допомоги консультував громадян з питань сімейного та спадкового законодавства.
Зокрема, розповів про надання безоплатної правової допомоги в умовах карантину, а саме: за допомогою скайп-зв’язку, телефонного зв’язку, електронної пошти, месенджер ФБ, Інстаграм-сторінка системи БПД, телеграм-каналу "Безоплатна правова допомога", правнича вікіпедія WikiLegalAid. Ігор Кочмарський зауважив, що за потреби в приміщенні бюро правової допомоги знаходиться скринька для звернень громадян.
Начальник Дунаєвецького бюро правової допомоги Ігор Кочмарський та начальник Дунаєвецького районного сектору філії ДУ «Центр пробації» у Хмельницькій області Віталій Гуцол узгодили графік проведення спільних правопросвітницьких заходів для осіб, які перебувають на обліку в секторі до закінчення карантину.
 

Автор:Начальник Дунаєвецького РС філії ДУ «Центр пробаці


Читайте такожПартнерство освітніх установ – умова професійного росту педагогів

16.01.2021

Одним із головних завдань Комунальної установи Дунаєвецької міської ради «Центр професійного розвитку педагогічних працівників» є підготовка нової генерації педагогічних кадрів з високим рівнем професійної компетентності. Центр відповідає перед громадою за професійний розвиток педагогів, повинен мати довіру освітянської та наукової спільноти, партнерів...

Детальніше...


МОЗ ПОВІДОМЛЯЄ:

16.01.2021

7 729 нових випадків коронавірусної хвороби COVID-19 зафіксовано в Україні станом на 16 січня 2021 року. Зокрема, захворіли 245 дітей та 369 медпрацівників...

Детальніше...