http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2020/11/25/2020-11-25_8282/images/images-52537.jpg

Щасливі, бо живуть у країні Юннатії!

25.11.2020

Іменини -  це важливе свято для кожного.  У ці осінні дні, велика юннатівська родина святкує своє 95-річчя! Пишаємося, що Комунальний заклад   Дунаєвецької міської ради Станція юних натуралістів носить горде  звання юннатів і  має честь  втілювати таку велику і поважну місію,  як виховання підростаючого покоління. 
25 листопада Хмельницька область прийняла естафету від  юннатів Херсонщини.  Головним спікером від області був директор Хмельницького ОЕНЦУМу  Климчук Василь Васильович, який розповів про історію юннатівського руху  на Хмельниччині, а також запросив до слова  три позашкільних заклади області. 
 Приємно, що слово мала і наша Дунаєвецька СЮН, яка  долучилася  до Декади юннатівського вогника з  нагоди святкування 95-тої річниці  юннатівського руху в Україні.  Гарні слова подяки на адресу закладу лунали не  тільки від Хмельницького еколого-натуралістичного центру. До вітального слова долучився і очільник позашкільної освіти в Україні -  Вербицький Володимир Валентинович.  Володимир Валентинович наголосив,  що  в умовах децентралізації важко утримувати заклади позашкільної освіти, але подякував керівництву Дунаєвецької ОТГ за розвиток та підтримку еколого-натуралістичного напрямку.

Автор:КЗ ДМР "Станція юних натуралістів"


Читайте такожПрибирання кладовища в селі Ганнівка

25.01.2021

Цими днями активні жителі села Ганнівка здійснили прибирання кладовища та прилеглої до нього території...

Детальніше...


Підписання договору щодо підвищення кваліфікації працівників на 2021 рік

26.01.2021

Сьогодні у міській раді відбулось підписання договору між Хмельницьким регіональним центром підвищення кваліфікації із представниками Дунаєвецької міської, Новодунаєвецької, Новоушицької та Смотрицької селищних, Маківської сільської громади, щодо підвищення кваліфікації працівників на 2021 рік.

Детальніше...