http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2017/12/08/2017-12-08_9030/images/images-17704.jpg

Погіршення погодніх умов

дата створення: 2017-12-08

За оперативною інформацією Хмельницького обласного центру з гідрометеорології у зв’язку з переміщенням циклону з південного заходу 10 грудня очікується погіршення погодних умов: пройде сніг та мокрий сніг, місцями можливе налипання мокрого снігу, ожеледь, на дорогах утвориться ожеледиця, пориви вітру сягатимуть 15-20 м/с. Температура повітря знизиться до 2° морозу – 3° тепла.

Такі погодні умови ускладнюватимуть роботу енергетиків, зв’язківців, електро - та автотранспорту, комунального господарства.Читайте такожВітаємо МКМПЦ

дата створення: 2018-11-21

Працівники Дунаєвецького міського культурно-мистецького просвітницького центру отримали диплом за І місце у номінації «Інтернет сторінка (у соціальній мережі) районних будинків та центрів культури» обласного конкурсу на кращий веб-сайт та інтернет-сторінку (у соціальній мережі) клубного закладу...

Детальніше...


Працівників комунальних підприємств та підприємств сфери побутового обслуговування населення привітали зі святом

дата створення: 2018-03-16

Перш за все завдяки комунальникам з року в рік змінюється загальний вигляд нашого рідного міста та населених пунктів: вони стають більш чистим, впорядкованим, освітленим, квітучим. Поліпшується якість водопостачання і водовідведення, утримання будинків та прибудинкових територій.

Сьогодні складно уявити без стабільної цілодобової роботи цих багатофункціональних служб, до яких відносяться: Комунальне підприємство «Житлово-експлуатаційне об’єднання» на чолі з Токарчуком Олександром Станіславовичем; Комунальне підприємство «Міськводоканал» на чолі з Дудкою Сергієм Миколаєвичем; Комунальним підприємством теплових мережа» на чолі з Сусляком Дмитром Анатолієвичем; Комунальним підприємством «Благоустрій Дунаєвеччини» на чолі з Михальським Леонідом Тадеушовичем.

Детальніше...