http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2017/12/08/2017-12-08_5058/images/images-39538.jpg

Насилля як глобальна соціальна проблема

08.12.2017

Насильство над дітьми – це прояв емоційного, фізичного або сексуального домінування по відношенню до неповнолітніх. На сьогоднішній день даний феномен є глобальною проблемою. Щодня на сторінках газет з’являється інформація про подібні події. Відомості про зґвалтування та побиття дітей заполонили інтернет. У зв’язку з цим проводиться посильна робота щодо попередження виникнення подібних ситуацій, зокрема і у нашій громаді.

Так, з 25 листопад по 10 грудня триває Всеукраїнська акція «16 днів проти насилля»,в рамках якої установами та закладами Дунаєвецької міської ради проводиться активна робота щодо попередження цього негативного явища: тематичні виставки та відео лекторії, соцопитування та профілактично-роз’яснювальна робота, круглі столи та години спілкування, до участі в яких було залучено не тільки дітей, а й дорослих. Поряд з цим проведено і рейди у родини, в яких виховуються діти, що перебувають у складних життєвих обставинах, з метою попередження насилля в сім’ї. З батьками проведена профілактична та роз’яснювальна робота з наданням рекомендацій щодо виховання дітей в дружній атмосфері сім'ї.

Шановні дорослі, пам’ятайте! Родина – це природний осередок найглибших людських почуттів, де дитина засвоює основи моралі серцем і душею, коли розвиваються почуття доброти, чуйності, любові до всього живого. Батьки – головні природні вихователі дитини. Основний чинник у формуванні особистості – це виховний клімат сім`ї. Рідна домівка – не тільки місце притулку, дах над головою, а й родинне вогнище, місце захисту від життєвих негараздів.Читайте такожСОБОРНА МАТИ УКРАЇНА – ОДНА НА ВСІХ ЯК ОБЕРІГ

23.01.2020

22 січня до Дня Соборності бібліотекар навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів, гімназія» Лілія Добровольська провела виховну годину « Соборна мати Україна – одна на всіх як оберіг»...

Детальніше...


У 2020 році Мінсоцполітики платитиме ОТГ за надані соцсервіси

23.01.2020

У 2020 році Міністерство соціальної політики України платитиме об’єднаним територіальним громадам за надані населенню соціальні сервіси. На це у бюджеті відомства закладено 150 млн грн.

Про це Міністр соціальної політики України Юлія Соколовська заявила під час робочої поїздки у Запорізьку область.

Детальніше...