http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2017/12/14/2017-12-14_7616/images/images-69736.jpg
http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2017/12/14/2017-12-14_7616/images/images-70049.jpg

ЗУСТРІЧ З ПРЕДСТАВНИКАМИ РЕЛІГІЙНИХ КОНФЕСІЙ

дата створення: 2017-12-14

Сьогодні в залі засідань міської ради, керівництво міської ради зустрілося з представниками різних релігійних конфесій. На порядок денний зустрічі було винесено питання, яке стосувалося проведення святкових заходів Нового року та Різдва Хрестового, що проходитиме на центральній площі нашого міста.

Автор:Наталія Фурман


Читайте такожПродовження святкування Нового року

дата створення: 2018-01-01

Сьогодні, на центральній площі міста, було безліч людей. Біля ялинки зібралося діти з батьками, представники установ та організацій, органів місцевого самоврядування, щоб продовжити святкування Нового року. Цікавий концерт приготували вчителі та учні Дунаєвецької дитячої школи мистецтв. Діти від щирого серця співали чудові новорічні пісні, разом з Снігуронькою водили хороводи біля ялинки, приймали участь у конкурсах, відгадували загадки та отримували солодкі подарунки котрі фінансувала компанія «DANNEV», український виробник автокосметики директор Вірозуб Юрій Юрійович та Вірозуб Марина Вікторівна (Пастух).

Дід Мороз зустрічав дітей, вислуховував їхні мрії та побажання, а за віршики, котрі лунали від маленьких глядачів, дарував їм солодощі. Мультяшні герої веселили дітвору, та радо фотографувалися з кожним бажаючим. Присутні отримали масу гарних емоцій.

Святкування продовжуються! Слідкуйте за графіком святкових заходів, який розміщений на офційному сайті міської ради та нашій сторінці у фейсбуці.

Детальніше...


Літературні вечорниці у бібліотеці

дата створення: 2018-01-29

Пізнати історію рідного краю нам завжди допомагають літературні твори, пісні, думи,барвисті коломийки, чарівний світ казок. Тож щоб пізнати мудрість, щедрість, гумор нашого талановитого народу у літературно – мистецькій вітальні Дунаєвецької міської бібліотеки відбулись справжні літературні вечорниці . Потенційними організаторами заходу стали наші славні талановиті земляки із літературного обєднання ім. В.Бабляка «Сонях». А гостями заходу були літератори із м. Києва , Хмельницького, Віньковець, Ярмолинець, Камянець – Подільського. Тож звучала поезія, проза , гумор. А чудові музичні номера подарували працівники Будинку культури, Будинку творчості школяра та гості із Віньковеччини . Така дружня зустріч є гарною нагодою для спілкування і як годиться на вечорницях не обійшлось і без жартівливих розваг. Гості свята завітала із дарунками – новинками книг.

Детальніше...