http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2017/12/15/2017-12-15_5081/images/images-31853.jpg

Привітання міського голови з Днем працівників суду

дата створення: 2017-12-15

Шановні судді та працівники судів!

Прийміть щирі вітання з професійним святом!

Почесна й нелегка місія служіння правосуддю вимагає від вас високого рівня знань, досвіду та виняткових особистих якостей - честі, гідності, відданості справі й наполегливості. Саме від вашої самовідданої праці залежить дотримання конституційних прав і свобод людини, надійний захист громадян від беззаконня.

То ж нехай кожне прийняте вами рішення буде виваженим та справедливим, а людська шана стане гідною подякою за плідну працю та чесність.

З нагоди професійного свята щиро бажаю вам вірного служіння ідеалам добра і справедливості, енергії і наснаги, міцного здоров'я і родинного затишку.

З повагою міський голова                                                   Веліна ЗаяцьЧитайте такожПідтримайте наших талановитих землячок!

дата створення: 2018-05-06

Шановні друзі! Проголосуйте, будьласка, натиснувши «подобається», за наших землячок, учению 4 класу Байталюк Дар’ю Володимирівну та ученицю 10 класу Срюбко Каріну Олександрівну. Ваш голос зарахується лише на офіційній сторінці у Фейсбук «Всеукраїнська інтернет-олімпіада "Крок до знань" за посиланням:

Байталюк Дар’я

Срюбко Каріна

Відкрите голосування продовжено до 11 травня 2018 року.

Детальніше...


Як дунаєвчани переймали польський досвід у гмінах та воєводствах

дата створення: 2018-04-20

Дунаєвецька об’єднана територіальна громада продовжує тісну співпрацю з шведсько-українським проектом DESPRO, представники якого постійно організовують для наших фахівців навчання, надають фахову допомогу із впровадження стратегії розвитку громади. Наразі, швейцарсько-український проект “Підтримка децентралізації в Україні” DESPRO організував навчальний візит до Республіки Польща для представників органів місцевого самоврядування України, які успішно пройшли навчання у Школі місцевого самоврядування DESPRO-2017, а саме: представників Дунаєвецької, Летичівської, Новоборівської, Сатанівської та Широківської об'єднаних територіальних громад. У навчальному візиті в Польщу від Дунаєвецької ОТГ взяли участь секретар Дунаєвецької міської ради Микола Островський, заступник Дунаєвецького міського голови Надія Слюсарчик та спеціаліст з питань містобудування та архітектури земельно-архітектурного відділу апарату виконавчого комітету міськради Ірина Мудра.

Детальніше...