http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2017/12/21/2017-12-21_1984/images/images-25065.jpg

Як об’єднаним громадам управляти своїми землями – практичний посібник

дата створення: 2017-12-21

Проект USAID «Підтримка аграрного та сільського розвитку» спільно з Всеукраїнською асоціацією сільських та селищних рад презентували «Практичний інструментарій управління землями об’єднаних територіальних громад», який днями був представлений на конференції «Децентралізація, управління землями та розвиток громад».Читайте такожБезкоштовні пластичні операції

дата створення: 2018-05-07

В Одесі, з 19 по 25 травня, канадські хірурги спільно з українськими колегами проводитимуть безкоштовні пластичні операції для військовослужбовців, поранених під час бойових дій на сході України, та постраждалих учасників Революції гідності.

Пластичні операції проводитимуть на обличчі та верхніх кінцівках, усуватимуться посттравматичні черепно – лицеві деформації, дефекти м’яких тканин та рубці. За шість років в Україні закордонні хірурги безкоштовно прооперували більше сотні пацієнтів!

Якщо ви або ваші рідні, друзі, знайомі потребують допомоги – обов’язково звертайтесь за номером:

097-952-50-32 або пишіть на електронну адресу: canadaukrainefoundation@gmail.com

Детальніше...


Звітності у старостинських округах тривають

дата створення: 2018-01-25

У вівторок, 23 січня, у ще трьох населених пунктах Дунаєвецької територіальної громади пройшли зустрічі сільчан із робочою групою міської ради. В цей день, близько 150 мешканців таких сіл як Вихрівка, Ганнівка та Іванківці, мали змогу не лише почути про зроблене та намічене від своїх старост та керівників закладів села, але й запитати у представників влади про наболіле. У виїзних зустрічах взяли участь міський голова Веліна Заяць, секретар міської ради Микола Островський, заступник міського голови Надія Слюсарчик, начальник загального відділу міськради Віктор Войтків, начальник юридичного відділу Олег Григор’єв, начальник земельного відділу Вадим Макогончук, а також директор комунального підприємства міськради «Благоустрій Дунаєвеччини» Леонід Михальський.

Детальніше...