http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2018/01/03/2018-01-03_9570/images/images-66285.jpg
http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2018/01/03/2018-01-03_9570/images/images-6954.jpg http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2018/01/03/2018-01-03_9570/images/images-14063.jpg

МІЖКОНФЕСІЙНА МОЛИТВА НА ЦЕНТРАЛЬНІЙ ПЛОЩІ МІСТА

дата створення: 2018-01-03

«Спільна молитва – це найкращий спосіб освятити життя християн» – писав Митрополит Андрей Шептицький у «Листі до вірних». Такої спільної молитви потребуємо й сьогодні, коли у світі постійно відчутна ненависть та насильство. В той момент, коли Україна найбільше плаче, в той момент, коли страшно і не знаєш, що буде далі, ми маємо велику ласку, що Бог є між нами.

Гоніння та переслідування християн, війни у різних куточках світу, зокрема й на сході нашої країни, незгода між церквами різних конфесії – усе це віддаляє людство від Бога. А ми, потребуємо єднання, щоб спільно боротися з викликами суспільства.

Сьогодні, 3 січня, біля ялинки, на центральну площу міста прийшли люди та священники для співання колядок та міжконфесійної молитви: за мир,   за звільнення полонених, за державну та місцеву владу, за навернення нашого народу до Бога і виконання, за наші родини, дітей, підлітків, молодь, щоб усі шанували Бога, щоб батьки не вбивали ненароджених дітей, за припинення війни, представники усіх конфесій закликали приєднатися до молитви за мир в Україні: «Мир неможливо вибороти зброєю, але його можна досягти єдністю і милосердям. Коли ми вирішуємо проблеми, ми стаємо на щабель вище».

У молитвах взяли участь представники Міжконфесійна спільноти: Римо-католицька церкви, Українська православна церква, Церква «Віфлеєм», Церква Християни Віри Євангельської п'ятидесятники, Українська євангелічно-реформатська церква Святої Трійці, представники органів виконавчої влади та місцевого самоврядування, представники від громадських організацій, делегації від установ та організацій, учні та молодь.

Люди щиро молилися, співали колядки, зігрівалися чаєм та раділи наближенню свят.

Автор:Наталія Фурман


Читайте такожДЕНЬ ВШАНУВАННЯ УЧАСНИКІВ ЛІКВІДАЦІЇ НАСЛІДКІВ АВАРІЇ НА ЧОРНОБИЛЬСЬКІЙ АЕС

дата створення: 2017-12-14

14 грудня в Україні відзначається «День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильської АЕС». Це визначено Указом Президентом України № 945/2006 року від 10 листопада 2006 року.

За роки, що минули, ми всі пройшли складний шлях усвідомлення і переосмислення того величезного комплексу проблем, який пов'язаний з використанням високих і, нерідко, небезпечних технологій. Незмінним залишається лише одне – найглибша повага до людей, які закрили собою світ від атомного лиха, що вирвалося зі зруйнованого четвертого блоку ЧАЕС. Їхній подвиг неможливо переоцінити – як не можна переоцінити значення того, що вони зробили. Їхній героїзм, патріотизм і професійна майстерність перевірені часом.

Детальніше...


НОВЕЛИ ПРОЦЕСУАЛЬНОГО ЗАКОНОДАВСТВА: ЩО ЗМІНИТЬСЯ?

дата створення: 2018-01-16

Квінтесенцією судової реформи в Україні можна сміливо називати зміни в процесуальному законодавстві. Без якісно виписаної процедури судового розгляду неможливо забезпечити ані ефективну діяльність нового Верховного Суду, ані злагоджену роботу судів нижчих інстанцій.

3 жовтня Верховна Рада України прийняла у другому читанні та в цілому законопроект № 6232 «Про внесення змін до Господарського процесуального кодексу України, Цивільного процесуального кодексу України, Кодексу адміністративного судочинства України та інших законодавчих актів».

Тож сьогодні, начальтник юридичного відділу міської ради Олег Грирор’єв провів навчання та короткий огляд деяких змін, які відбудуться після набрання чинності новими процесуальними кодексами.

Детальніше...