http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2018/01/03/2018-01-03_9570/images/images-66285.jpg
http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2018/01/03/2018-01-03_9570/images/images-6954.jpg http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2018/01/03/2018-01-03_9570/images/images-14063.jpg

МІЖКОНФЕСІЙНА МОЛИТВА НА ЦЕНТРАЛЬНІЙ ПЛОЩІ МІСТА

дата створення: 2018-01-03

«Спільна молитва – це найкращий спосіб освятити життя християн» – писав Митрополит Андрей Шептицький у «Листі до вірних». Такої спільної молитви потребуємо й сьогодні, коли у світі постійно відчутна ненависть та насильство. В той момент, коли Україна найбільше плаче, в той момент, коли страшно і не знаєш, що буде далі, ми маємо велику ласку, що Бог є між нами.

Гоніння та переслідування християн, війни у різних куточках світу, зокрема й на сході нашої країни, незгода між церквами різних конфесії – усе це віддаляє людство від Бога. А ми, потребуємо єднання, щоб спільно боротися з викликами суспільства.

Сьогодні, 3 січня, біля ялинки, на центральну площу міста прийшли люди та священники для співання колядок та міжконфесійної молитви: за мир,   за звільнення полонених, за державну та місцеву владу, за навернення нашого народу до Бога і виконання, за наші родини, дітей, підлітків, молодь, щоб усі шанували Бога, щоб батьки не вбивали ненароджених дітей, за припинення війни, представники усіх конфесій закликали приєднатися до молитви за мир в Україні: «Мир неможливо вибороти зброєю, але його можна досягти єдністю і милосердям. Коли ми вирішуємо проблеми, ми стаємо на щабель вище».

У молитвах взяли участь представники Міжконфесійна спільноти: Римо-католицька церкви, Українська православна церква, Церква «Віфлеєм», Церква Християни Віри Євангельської п'ятидесятники, Українська євангелічно-реформатська церква Святої Трійці, представники органів виконавчої влади та місцевого самоврядування, представники від громадських організацій, делегації від установ та організацій, учні та молодь.

Люди щиро молилися, співали колядки, зігрівалися чаєм та раділи наближенню свят.

Автор:Наталія Фурман


Читайте такожТренінг від DESPRO “Жінки-лідери у місцевому самоврядуванні”

дата створення: 2018-07-17

Сьогодні в м. Києві відбувся тренінг «Жінки лідери у місцевому самоврядуванні» за підтримки Швейцарсько-українського проекту «Підтримка децентралізації в Україні» DESPRO, в якому взяла участь міський голова Веліна Заяць.

В хоті тренінгу працівниці районних, міських, сільських, селещних рад, закладів освіти говорили про залученість жінок у втілення реформи з децентралізації, міфи і гендерні стереотипи, ролі жінок у суспільстві, законодавчі аспекти забезпечення рівних прав і можливостей для жінок і чоловіків, залучення жінок до прийняття рішень на державному та місцевому рівнях

Детальніше...


Набір на безкоштовну навчальну програму з підприємницької діяльності для ветеранів АТО

дата створення: 2018-03-12

6 березня Київська школа економіки розпочала відкритий набір на програму з підприємницької діяльності для учасників АТО.

Програма створена з метою допомогти ветеранам подолати страх і невпевненість перед відкриттям власної справи та зробити крок до нових можливостей у мирному житті.

 

Детальніше...