http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2018/01/03/2018-01-03_9570/images/images-66285.jpg
http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2018/01/03/2018-01-03_9570/images/images-6954.jpg http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2018/01/03/2018-01-03_9570/images/images-14063.jpg

МІЖКОНФЕСІЙНА МОЛИТВА НА ЦЕНТРАЛЬНІЙ ПЛОЩІ МІСТА

дата створення: 2018-01-03

«Спільна молитва – це найкращий спосіб освятити життя християн» – писав Митрополит Андрей Шептицький у «Листі до вірних». Такої спільної молитви потребуємо й сьогодні, коли у світі постійно відчутна ненависть та насильство. В той момент, коли Україна найбільше плаче, в той момент, коли страшно і не знаєш, що буде далі, ми маємо велику ласку, що Бог є між нами.

Гоніння та переслідування християн, війни у різних куточках світу, зокрема й на сході нашої країни, незгода між церквами різних конфесії – усе це віддаляє людство від Бога. А ми, потребуємо єднання, щоб спільно боротися з викликами суспільства.

Сьогодні, 3 січня, біля ялинки, на центральну площу міста прийшли люди та священники для співання колядок та міжконфесійної молитви: за мир,   за звільнення полонених, за державну та місцеву владу, за навернення нашого народу до Бога і виконання, за наші родини, дітей, підлітків, молодь, щоб усі шанували Бога, щоб батьки не вбивали ненароджених дітей, за припинення війни, представники усіх конфесій закликали приєднатися до молитви за мир в Україні: «Мир неможливо вибороти зброєю, але його можна досягти єдністю і милосердям. Коли ми вирішуємо проблеми, ми стаємо на щабель вище».

У молитвах взяли участь представники Міжконфесійна спільноти: Римо-католицька церкви, Українська православна церква, Церква «Віфлеєм», Церква Християни Віри Євангельської п'ятидесятники, Українська євангелічно-реформатська церква Святої Трійці, представники органів виконавчої влади та місцевого самоврядування, представники від громадських організацій, делегації від установ та організацій, учні та молодь.

Люди щиро молилися, співали колядки, зігрівалися чаєм та раділи наближенню свят.

Автор:Наталія Фурман


Читайте такожКОНКУРС НА ЗАМІЩЕННЯ ВАКАНТНОЇ ПОСАДИ

дата створення: 2018-02-26

26 лютого 2018 року о 14.00 год в залі засідань міської ради відбувся конкурс на заміщення вакантної посади спеціаліста відділу з питань праці та соціального захисту населення Дунаєвецької міської ради.

До участі в конкурсі були запрошені кандидати, які вчасно подали потрібні документи та відповідали усім вимогам конкурсу.

Детальніше...


ВИЇЗНИЙ ПРИЙОМ ГРОМАДЯН З ОСОБИСТИХ ПИТАНЬ У С. Мушкутинці

дата створення: 2017-12-13

13 грудня 2017 року голова Дунаєвецької міської об’єднаної територіальної громади Веліна Заяць здійснила виїзний прийом громадян з особистих питань в селі Мушкутинці.

До керівника громади звернулись жителі села з своїми питаннями та пропозиціями. Зокрема, гостро постало питання перенесення ФАПу з окраїни населенного пункту в зручне для відвідування мешканцями місце, ремонт проїжджої частини вулиці Нагірна, покращення автобусного сполучення з населенним пунктом, облаштування вуличного освітлення, прийом громадян депутатами на округах.

Веліна Владиславівна надала роз’яснення з даних питань, доручення з приводу їх вирішення та виконання, керівник громади взяла під особистий контроль.

Детальніше...