http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2018/01/03/2018-01-03_9570/images/images-66285.jpg
http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2018/01/03/2018-01-03_9570/images/images-6954.jpg http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2018/01/03/2018-01-03_9570/images/images-14063.jpg

МІЖКОНФЕСІЙНА МОЛИТВА НА ЦЕНТРАЛЬНІЙ ПЛОЩІ МІСТА

дата створення: 2018-01-03

«Спільна молитва – це найкращий спосіб освятити життя християн» – писав Митрополит Андрей Шептицький у «Листі до вірних». Такої спільної молитви потребуємо й сьогодні, коли у світі постійно відчутна ненависть та насильство. В той момент, коли Україна найбільше плаче, в той момент, коли страшно і не знаєш, що буде далі, ми маємо велику ласку, що Бог є між нами.

Гоніння та переслідування християн, війни у різних куточках світу, зокрема й на сході нашої країни, незгода між церквами різних конфесії – усе це віддаляє людство від Бога. А ми, потребуємо єднання, щоб спільно боротися з викликами суспільства.

Сьогодні, 3 січня, біля ялинки, на центральну площу міста прийшли люди та священники для співання колядок та міжконфесійної молитви: за мир,   за звільнення полонених, за державну та місцеву владу, за навернення нашого народу до Бога і виконання, за наші родини, дітей, підлітків, молодь, щоб усі шанували Бога, щоб батьки не вбивали ненароджених дітей, за припинення війни, представники усіх конфесій закликали приєднатися до молитви за мир в Україні: «Мир неможливо вибороти зброєю, але його можна досягти єдністю і милосердям. Коли ми вирішуємо проблеми, ми стаємо на щабель вище».

У молитвах взяли участь представники Міжконфесійна спільноти: Римо-католицька церкви, Українська православна церква, Церква «Віфлеєм», Церква Християни Віри Євангельської п'ятидесятники, Українська євангелічно-реформатська церква Святої Трійці, представники органів виконавчої влади та місцевого самоврядування, представники від громадських організацій, делегації від установ та організацій, учні та молодь.

Люди щиро молилися, співали колядки, зігрівалися чаєм та раділи наближенню свят.

Автор:Наталія Фурман


Читайте такожПривітання з Днем народження Народного депутата України Гереги Олександра Володимировича

дата створення: 2018-06-27

27 червня відзначає свій День народження Народний депутат України Герега Олександр Володимирович.

Шановний Олександре Володимировичу!

Весь Ваш життєвий шлях є прикладом сумлінного та високопрофесійного відношення до своїх громадянських і службових обов’язків, свідченням Вашої державницької позиції у справі служіння українському народу

Ваші високі особисті якості: відповідальність і самовідданість в оновленні української держави уособлюють в собі високий рівень далекоглядного політика, для якого найвищими критеріями є честь і гідність.

Детальніше...


Порядок денний засідання Ради підприємців Дунаєвецької міської ради 14.03.2018р

дата створення: 2018-03-12

Порядок денний засідання Ради підприємців Дунаєвецької міської ради 14.03.2018р. о 16:00 годині в залі засідань міської ради 

1. Податкові новини та про бух облік роботи ФОП - Баранюк Н.В., Пантілімонова Т.М. -15хв.

2. Інформація про соціальне страхування – Панасевич А.В.-10хв.

 

Детальніше...