http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2018/01/05/2018-01-05_3220/images/images-22989.jpg

Привітання міського голови з Різдвом Христовим!

дата створення: 2018-01-05

Шановні жителі громади! Від імені Дунаєвецької міської ради та виконавчого комітету вітаю вас з Різдвом Христовим!

Бажаю всім, щоб разом з цим світлим святом в нашу громаду і в кожен дім прийшли мир, спокій і взаєморозуміння! Будьте добрішими один до одного, більше уваги приділяйте рідним і близьким! Душевна рівновага, підтримка сім'ї і друзів - дуже важливі в нашому житті!

Дорогі друзі! Всім оптимізму і віри в свої сили! Будьте щасливі! Нехай всі біди і негаразди обходять вас стороною! Здоров'я всім, радості та благополуччя!

Зі святом!

Христос народився! Славімо Його!

З повагою,

міський голова                                Веліна ЗаяцьЧитайте такожРобоча нарада із старостами населенних пунктів

дата створення: 2018-07-31

Сьогодні, 31 липня о 9.00 годині, в залі засідань міської ради відбулася нарада з старостами населених пунктів громади, в якій взяли участь міський голова Веліна Заяць, секретар міської ради Микола Островський, заступники міського голови Сергій Яценко та Надія Слюcарчик, керуюча справами  міської ради Галина Панасевич, старости населенних пунктів.

На нараді було обговорено питання укладання декларацій із сімейними лікарями, аналіз виконання за I півріччя соціальних угод, складання протоколів по ст. 152 адміністративного Кодексу, робота працівників по благоустрою, надання інформації по заключенню договорів на вивіз твердих побутових відходів.

Детальніше...


Болюче питання села Дем'янківці

дата створення: 2018-08-08

Під час особистого прийому у с. Дем’янківці піднімалось питання будівництва містка через річку Студениця для безперешкодного доступу жителів до центру села.

Детальніше...