http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2018/01/10/2018-01-10_1917/images/images-83687.jpg

Різдвяні гостинці на передову

дата створення: 2018-01-10

Дунаєвецька міська громада продовжує допомагати українській армії та своїм землякам-військовослужбовцям, які мужньо захищають кордони на Сході нашої держави. Так, аби світле християнське свято – Різдво Христове відчули наші захисники, працівниками апарату Дунаєвецької міської ради, небайдужими мешканцями спільно з освітніми закладами, бібліотекарями було зібрано чергову допомогу.

Консервації, ковбасні вироби, солодощі, каву, чай, мед було вчасно, доставлено до святкового столу шістьом воїнам – землякам. Їх отримали: Людвиг Богдан Русланович (с. Опитне), Мудрик Олександр Анатолійович (с. Велика Новосілка), Пилявський Валерій В’ячеславович (с. Сартана), Бабій Віталій Володимирович (с. Гірське), Думанський Володимир Миколайович (м. Маріуполь), Франчук Ігор Іванович (м. Волноваха). У кожну святкову посилку, школярі нашого міста, вложили частинку своєї душі, передавши малюнки та листи із найкращими побажаннями. Все для того, щоби бійці, які не зможуть зустріти Різдвяні свята в колі сім’ї, відчули дружню підтримку земляків.Читайте такожВітаємо з Днем народження депутата міської ради Жовніра Руслана Євгеновича!

дата створення: 2018-02-09

Шановний імениннику!

Прийміть сердечні поздоровлення і найкращі побажання з нагоди Вашого Дня народження! Бажаємо Вам міцного здоров’я на многії літа, благополуччя, щедрої долі, щастя у житті, творчої наснаги у відповідальній роботі на благо громади! Нехай Ваша енергійність, душевність і людяність привертають до Вас тих, хто працює та спілкується з Вами, та нових надійних друзів. Хай буде щасливою кожна мить Вашого життя!

З повагою міський голова                                                Веліна Заяць

та депутатський корпус міської ради

Детальніше...