http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2018/01/10/2018-01-10_1917/images/images-83687.jpg

Різдвяні гостинці на передову

дата створення: 2018-01-10

Дунаєвецька міська громада продовжує допомагати українській армії та своїм землякам-військовослужбовцям, які мужньо захищають кордони на Сході нашої держави. Так, аби світле християнське свято – Різдво Христове відчули наші захисники, працівниками апарату Дунаєвецької міської ради, небайдужими мешканцями спільно з освітніми закладами, бібліотекарями було зібрано чергову допомогу.

Консервації, ковбасні вироби, солодощі, каву, чай, мед було вчасно, доставлено до святкового столу шістьом воїнам – землякам. Їх отримали: Людвиг Богдан Русланович (с. Опитне), Мудрик Олександр Анатолійович (с. Велика Новосілка), Пилявський Валерій В’ячеславович (с. Сартана), Бабій Віталій Володимирович (с. Гірське), Думанський Володимир Миколайович (м. Маріуполь), Франчук Ігор Іванович (м. Волноваха). У кожну святкову посилку, школярі нашого міста, вложили частинку своєї душі, передавши малюнки та листи із найкращими побажаннями. Все для того, щоби бійці, які не зможуть зустріти Різдвяні свята в колі сім’ї, відчули дружню підтримку земляків.Читайте такожОголошення

дата створення: 2018-02-10

КП «Міськводоканал» ДМР повідомляє, що цієї ночі 10 лютого по вулиці 1-го Травня біля «Арматурного заводу» відбувся витік води. Тому аварійний підрозділ КП «Міськводоканал» приступає до ліквідації даної аварії, в зв`язку з чим водопостачання вулиць 1-го Травня, Бокова, Базарна, Набережна, Тітова, Нижня, Бокова, Матросова, провулків Базарний, Верхній, та село Заставля буде тимчасово припинено (орієнтовно до 15:00).

Вибачте за тимчасові незручності.

Детальніше...


У територіальному центрі мотали ляльки на удачу

дата створення: 2018-01-26

Якщо вишиванка та вишитий рушник є певно в кожній українській родині, то такий давній родинний оберіг як лялька-мотанка є досить рідкісним атрибутом сучасних домівок. І хоч ми відроджуємо свої традиції та вертаємося до витоків автентичності, проте не кожен знає, що саме ці ляльки уособлювали собою єднання сімейних зв’язків поколінь. Мотанка ставала своєрідною сімейною реліквією для родини та передавалася з покоління в покоління, використовуючись у весільних обрядах та інших святкуваннях.

Детальніше...