http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2018/01/24/2018-01-24_8657/images/images-95683.jpg

Реформи на Хмельниччині: наступний етап - районний рівень

дата створення: 2018-01-24

Більша частина території Хмельниччини - це об’єднані територіальні громади

Хмельниччини перетнула рубіж і вже більша половина області (53% - 39 ОТГ) - це об’єднані територіальні громади. Як розповів директор Хмельницького підрозділу Центру розвитку місцевого самоврядування Сергій Яцковський, у цих громадах живе 60% населення області.

За його словами, процеси децентралізації не будуть зупинятися і наступним етапом, який записаний в плані дій Уряду на 2018 рік, - реорганізація районного рівня. Райони залишаться, але чи вони залишаться в тих межах яких є - невідомо. 

«Межі області мінятись не будуть, тому що вони відповідають стандартам Європейського союзу. Є дві версії, одна з них передбачає три райони (із прив’язкою до госпітальних округів), друга – п’ять районів ( прив’язана до чисельності приблизно від 150 до 200 тисяч жителів). Яка з концепцій переможе на рівні Уряду, не можу сказати», - зізнається Сергій Віталійович.

Додає, що це не означає, що, наприклад, у Летичівському, Старосинявському чи Дунаєвецькому районах, які повністю покриті громадами, не буде представництво державної влади. В Україні успішно працюють структури міжрайонного рівня, такі як міжрайонна прокуратура, фіскальна служба. Схожа схема буде на рівні райдержадміністрацій.Читайте такожЗасідання тимчасової робочої комісії

дата створення: 2018-07-25

20 квітня 2018 р., на тридцять п’ятій сесії міської ради, від депутата міської ради VІІ скликання Поліщука Ю.С. надійшов депутатський запит щодо впорядкування встановлених дорожніх знаків та відновлення дорожньої розмітки в населених пунктах громади. Даний запит був затверджений рішенням тридцять п’ятої сесії міської ради VІІ скликання від 20.04.2018 р. №54-35/2018р «Про розгляд депутатського запиту депутата Дунаєвецької міської ради VІІ скликання Поліщука Ю.С.».

Тож сьогодні, 25 липня о 10.00 годині в залі засідань міської ради відбулася чергове засідання тимчасової робочої комісії по даному запиту.

Детальніше...


Книжкова посмішка літа

дата створення: 2018-06-27

В міській бібліотеці триває цикл заходів «По стежках книжкового літа». Сьогодні до нас у гості завітали маленькі вихованці Дунаєвецького центру розвитку дитини «Пролісок».

Під час зустрічі бібліотекар Галина Хозінська познайомила гостей з різноманітністю книг у бібліотеці та правилами користування бібліотекою, розповіла про значення книги в житті людини, навчила правил поводження з книгою. Діти охоче взяли участь в казковій вікторині, інтелектуальній грі «Відгадай героя», позмагалися у грі “Веселий вірш”.

Детальніше...