http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2018/01/26/2018-01-26_9094/images/images-51272.jpg
http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2018/01/26/2018-01-26_9094/images/images-58353.jpg

Шановні любителі книги!

дата створення: 2018-01-26

Фонди бібліотек Дунаєвецької міської ОТГ поповнились новинками, що безкоштовно надійшли за Державною програмою «Українська книга», як для дорослих так і для дітей. До вашої уваги книги сучасних українських письменників та прозаїків:Володимира Лиса, Любко Дереш, Марини та Сергія Дяченків, Василя Шкляра, Люко Дашвара , Сергія Лойко та інших. А також твори зарубіжних авторів в українському перекладі. Для дітей надійшли книги Юхима Чеповецького, Всеволода Нестайка, Гжегожа Касдепке, серія книг про видатні особистості:Стіва Джобса, Нікола Тесла, Коко Шанель, Альберта Ейнштейна, а також енциклопедія-казка-гра про всі регіони України. Усі видання виключно українською мовою. Тож кожен зможе підібрати щось для себе!

Чекаємо Вас у бібліотеках громади.Читайте такожЗнущання у школі: як розпізнати та що робити батькам

дата створення: 2018-10-17

Нове слово «булінг», яке означає знущання в школі, активно увійшло не лише у лексикон, але й у життя школярів.

Серед причин виникнення булінгу психологи все частіше називають наявність/відсутність гаджетів у дітей. Цькуванню у школі, за результатами різних опитувань, піддавалося від 50 до 80 відсотків респондентів. Але ця кількість значно більша, адже багато людей стають об'єктом знущань, не усвідомлюючи того.

Булінг має кілька типів. Серед основних: непрямий – соціальна агресія; фізичний – агресія з фізичним насильством; поведінковий – плітки, інтриги, шантаж, бойкоти жертві; словесний – обзивання, клички, непристойні слова.

Є новий різновид шкільного булінгу – кібербулінг. Жертва отримує образи на електронну пошту чи у соціальних мережах або через інші електронні носії...

Детальніше...


11 лютого усі на санчата!

дата створення: 2018-02-09

Збираємось в неділю на 10.30 годину  усі на сніжок і інтернет вимикайте. В Дем'янківцях весело день проведіть під музику діток катайте.

Детальніше...