http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2018/01/29/2018-01-29_936/images/images-27951.jpg

"Ластівка “ – домівка для дітей

дата створення: 2018-01-29

Погіршення екологічного становища, високий рівень захворюваності батьків, ряд невирішених соціально – економічних, психолого- педагогічних і медичних проблем сприяють збільшенню числа дітей з інвалідністю, роблячи цю проблему особливо актуальною

Протягом останніх дисятиріч світова спільнота все уважніше ставиться до проблем людей з інвалідністю. Особливо це відчутно у відношені до дітей з обмеженими можливостями здоров'я – самого соціально незахищеного прошарку нашого суспільства.

В наш час проблема соціального захисту дітей з інвалідністю в Україні набуває особливого значення, у зв’язку зі сталими тенденціями зростання їх частини в загальній структурі населення. За останні 10 років чисельність дітей із психофізичними вадами зросла на 25.4 %.У Дунаєвецькій ОТГ проживають 209 дітей, які мають інвалідність.

Сучасний етап інноваційного розвитку суспільства відзначається у формуванні нового погляду на місце людини в соціумі. Діти з інвалідністю, як і інші діти, повинні роз­виватись та рости у родині, групі однолітків, локальному середовищі, а для цього необхідним є створення сучасної реабілітаційної інфраструктури.

Надання соціальних послуг дітям з особливими потребами у Дунаєвецькій міській об’єднаній територіальній громаді забезпечує комунальна установа Дунаєвецької міської ради «Міський центр соціальної реабілітації дітей інвалідів «Ластівка».

Основними завданнями установи є проведення реабілітаційних заходів, спрямованих на збереження, відновлення та корекцію фізичного, психічного, духовного та соціального здоров’я дітей, їх максимальну соціальну інтеграцію у суспільство, навчання основним соціальним та побутовим навичкам.

Робота установи базується на основних принципах: своєчасності, безперервності, послідовності та доступності в наданні комплексної реабілітаційної допомоги дітям з фізичними та розумовими вадами.

В установі реабілітаційні послуги отримують діти з інвалідністю віком від 2-х до 18-ти років , що мають порушення опорно-рухового апарату, центральної нервової системи, розумовими та психічними вадами, з ураженням зору, слуху, супутніми вадами тощо. Дітям надаються послуги з педагогічної, соціальної, психологічної реабілітації, профорієнтації та проводиться медичне спостереження .

за якими працюють спеціалісти установи дають змогу дітям з особливими потребами здолати труднощі у розвитку, засвоїти побутові соціальні навички, розвинути свої здібності, повністю, або частково інтегруватися у соціальне життя суспільства. Перебування дітей, які проходять реабілітацію в установі, здійснюється в групах ранньої соціальної реабілітації - для дітей-інвалідів віком від 2 до 6 років; соціальної реабілітації - для дітей-інвалідів віком від 6 до 14 років; професійної орієнтації - для дітей віком від 14 до 18 років, в умовах послуги денного догляду, амбулаторного перебування та патронажної допомоги.

З самого початку свого життя дитина з обмеженими фізичними можливостями потрапляє у нерівні умови. У неї мало шансів самостійно віднайти та зайняти своє місце в суспільстві. Допомогу повинні надати ми, найближчі їй люди, які знаходяться поруч: батьки, спеціалісти, – все ближнє оточення дитини.

Тож, за додатковою інформацією можете звернутися за адресою: м. Дунаївці, вул..Б.Хмельницького, 23, тел 20948Читайте такожВиставки «Український єврейський сімейний альбом» в рамках проекту Сеntropa

дата створення: 2017-12-22

22 грудня 2017 р. у Будинку творчості школярів відбулося відкриття виставки «Український єврейський сімейний альбом» в рамках проекту Сеntropa. Виставка надана міжнародною організацією Trans.History, яка займається вивченням історій народів та працює при сприянні Міністерства закордонних справ Німеччини, посольства США в Києві, Інституту єврейських досліджень у Відні.

Першими відвідувачами виставки були: заступник голови Дунаєвецької міської голови Слюсарчик Н.О., заступник начальника управління освіти, молоді та спорту Самуник О.В., Івшина Н.М. – представник громадської організації «За конкретні справи», вчителі історії шкіл міста, с. Мушкутинці, с.Січинці, с.Чаньків, с.Зеленче, с.Миньківці

Детальніше...


Оголошення

дата створення: 2018-06-11

 

 

«12» липня 2018р об 11 год. В малому залі Дунаєвецької міськради вул. Шевченка 50 м. Дунаївці Хмельницької області товарна біржа „Поділля - Н” проводить реалізацію наступного майна : Нежитлова будівля загальною площею 185,3м2, що знаходиться за адресою с. Сокілець вул.. Шкільна 11 Дунаєвецького району Хмельницької області

Власник – Територіальна громада в особі Дунаєвецької міськради Дунаєвецького району Хмельницької області .

Детальніше...