http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2018/02/01/2018-02-01_7912/images/images-79226.png
http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2018/02/01/2018-02-01_7912/images/images-77408.jpg

Продовжуємо перемагати!

дата створення: 2018-02-01

м.Кам’янець–Подільський минулої суботи відбулися ігри ІІІ та ІV турів чемпіонату Хмельницької області з футзалу (міні-футболу) серед збірних команд міст та районів.

Команда Дунаєвецької міської об’єднаної територіальної громади - МФК “Дунаївці ”, знову радує своїх вболівальників.

В центральному турі чемпіонату дунаєвчани зустрічалися з командою “Фортеця” (Кам’янець-Подільський). З першої і до останньої хвилини на майданчику велася цікава контратакуюча гра, яка завершилася нічиєю 3:3. В зустрічі ІV туру наші земляки переконливо перемогли ще одного представника кам’янчан клуб «Атланта» з рахунком 6:2.

Результати позосталих зустрічей у групі «Південь»:

3 тур:

“Атланта” (Кам’янець-Подільський р-н) 5:1 “Студениця” (ст. Дунаївці)

“Фортеця” (Кам’янець-Подільський) 3:3 МФК “Дунаївці-CRISPUS”

“ОТГ” (Стара Синява) 9:1 “Агробізнес” (Нова Ушиця)

4 тур:

МФК “Дунаївці-CRISPUS” 6:2 “Атланта” (Кам’янець-Подільський р-н)

“ОТГ” (Стара Синява) 1:10 “Фортеця” (Кам’янець-Подільський)

“Агробізнес” (Нова Ушиця) 3:13 “Студениця” (ст. Дунаївці)

Наступні V-VІ тури змагань МФК «Дунаївці» проведе у рідних стінах.

Користуючись нагодою, від імені МЦ ФЗН «Спорт для всіх», гостинно запрошую всіх дунаєвчан, мешканців та гостей громади, любителів спорту, зокрема футзалу, на урочистості з нагоди відкриття (після капітального ремонту) ігрового спортивного залу міського спорткомплексу «Колос», які пройдуть 02 лютого 2018 року о 17.00 год.

А прикрасою урочистості, впевнений, буде календарна гра чемпіонату України з футзалу серед команд ІІ ліги МФК «Дунаївці- CRISPUS» - ФСК «Новодністровськ».

Підтримаємо свою улюблену команду!!!

І. Войткевич - провідний фахівець МЦ ФЗН «Спорт для всіх».Читайте такожДунаєвчани гідно представили Хмельниччину серед кращих гирьовиків країни

дата створення: 2018-05-07

З 4 по 6 травня, в селищі Чкалове, Нікопольського району, Дніпропетровської області, відбувся чемпіонат України з гирьового спорту серед школярів, юнаків та дівчат, у поштовху довгим циклом (юнаки) та у ривку (дівчата). У змаганнях взяли участь 215 учасників із 12 областей України. Серед 215 учасників із 11 областей України, команду, яка представляла Хмельниччину, представляли саме мешканці Дунаєвеччини. Відрадно, що всі вони є вихованцями комунальної установи Дунаєвецької міської ради «Дунаєвецький міський центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх».

Детальніше...


У зв’язку з прогнозованим похолоданням у громаді діють пункти обігріву

дата створення: 2018-02-26

Шановні громадяни!

Синоптики прогнозують значне похолодання.

Якщо ви помітите людей, які з певних причин довго перебувають просто неба, не залишайте їх у небезпеці, супроводіть до найближчого пункту обігріву.

Якщо ж людина не здатна іти або ж не реагує на ваші запитання, повідомте про ситуацію патрульних та швидку медичну допомогу (102 та 103 з мобільного безкоштовно).

Дунаєвецька міська рада повідомляє, що пункти обігріву знаходяться в приміщеннях міської ради; КУ Дунаєвецької міської ради «Міський культурно-мистецький, просвітницький центр» по вулиці Красінських, 10; КУ Дунаєвецької міської ради «Територіальний центр соціального обслуговування» по вулиці Базарній, 8; Шкільних освітніх закладах громади; Старостатах громади; Приймальне відділення районної лікарні.

Детальніше...