http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2018/02/01/2018-02-01_7912/images/images-79226.png
http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2018/02/01/2018-02-01_7912/images/images-77408.jpg

Продовжуємо перемагати!

дата створення: 2018-02-01

м.Кам’янець–Подільський минулої суботи відбулися ігри ІІІ та ІV турів чемпіонату Хмельницької області з футзалу (міні-футболу) серед збірних команд міст та районів.

Команда Дунаєвецької міської об’єднаної територіальної громади - МФК “Дунаївці ”, знову радує своїх вболівальників.

В центральному турі чемпіонату дунаєвчани зустрічалися з командою “Фортеця” (Кам’янець-Подільський). З першої і до останньої хвилини на майданчику велася цікава контратакуюча гра, яка завершилася нічиєю 3:3. В зустрічі ІV туру наші земляки переконливо перемогли ще одного представника кам’янчан клуб «Атланта» з рахунком 6:2.

Результати позосталих зустрічей у групі «Південь»:

3 тур:

“Атланта” (Кам’янець-Подільський р-н) 5:1 “Студениця” (ст. Дунаївці)

“Фортеця” (Кам’янець-Подільський) 3:3 МФК “Дунаївці-CRISPUS”

“ОТГ” (Стара Синява) 9:1 “Агробізнес” (Нова Ушиця)

4 тур:

МФК “Дунаївці-CRISPUS” 6:2 “Атланта” (Кам’янець-Подільський р-н)

“ОТГ” (Стара Синява) 1:10 “Фортеця” (Кам’янець-Подільський)

“Агробізнес” (Нова Ушиця) 3:13 “Студениця” (ст. Дунаївці)

Наступні V-VІ тури змагань МФК «Дунаївці» проведе у рідних стінах.

Користуючись нагодою, від імені МЦ ФЗН «Спорт для всіх», гостинно запрошую всіх дунаєвчан, мешканців та гостей громади, любителів спорту, зокрема футзалу, на урочистості з нагоди відкриття (після капітального ремонту) ігрового спортивного залу міського спорткомплексу «Колос», які пройдуть 02 лютого 2018 року о 17.00 год.

А прикрасою урочистості, впевнений, буде календарна гра чемпіонату України з футзалу серед команд ІІ ліги МФК «Дунаївці- CRISPUS» - ФСК «Новодністровськ».

Підтримаємо свою улюблену команду!!!

І. Войткевич - провідний фахівець МЦ ФЗН «Спорт для всіх».Читайте такожУ Залісцях будується новий дитячий майданчик

дата створення: 2018-07-10

На даний час у с. Залісці біля старостату проводиться встановлення залізо-бетонного паркану загальною протяжністю 60 м навколо земельної ділянки, де буде розміщуватись дитячий ігровий майданчик.

Матеріали закуплено за кошти виділені відповідно до соціальної угоди. Зокрема, 7800 грн. виділено ТОВ ім.Б.Хмельницького та 4800 грн.–ТОВ «Подільський бройлер». Роботи з встановлення паркану, придбання щебеня та піску здійснено за рахунок коштів передбачених на благоустрій населеного пункту.

Детальніше...


Ремонт на вулиці Партизанська

дата створення: 2018-04-11

Проблема доріг чи не одна з найпоширеніших серед громад не лише нашого районного центру, а й інших. А, це підвищення небезпеки, адже під час грози можна застрягти у болоті, посковзнутись і взагалі, кому приємно такими барикадами добиратись, стомленими після роботи, до своїх домівок.

За сприяння міської ради, наразі ремонтують вулицю Партизанську в м. Дунаївці. Раніше вона виглядала так: не було водостічної системи, за рахунок цього руйнувалася сама площа вулиці. Зараз, роблять водовідвід на одну сторону, а відповідно не буде руйнування дорожнього полотна.

Детальніше...