http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2018/02/02/2018-02-02_5243/images/images-25626.jpg

Засідання ради підприємців

дата створення: 2018-02-02

Порядок денний засідання Ради підприємців Дунаєвецької міської ради 07.02.2018р. 16:00

  • Інформація про податкові новини у 2018 році - Баранюк Н.В.
  • Інформація про роботу інспектора з праці – Горний Ю.Ю.
  • Інформація міської ради- Заяць В.В., Островський М.Г.
  • Про перспективний план роботи РП на 2018 рік – Городецький В.В.
  • Підписання Меморандуму про взаємопрацю – Заяць В.В., Городецький В.В.
  • Про актив Ради підприємців- Войцехов Ю.Й.
  • Інше

-про відвідування засідань РП у 2017 році -Гнатовська А.А.

-про виконавську дисципліну- Городецький В.В.

-про ремонт приміщення- Войцехов Ю.Й.

-звіт про обіг коштів РП у 2017 році та залучення на 2018 рік-Кравчук Н.Р.Читайте такожРіздвяна зоря засяяла над домівками вірян

дата створення: 2017-12-25

Дух новорічно-різдвяних свят уже витає над домівками усіх українців. Кажуть, що у ці дні небеса наближаються до землі, а янголи спускаються до людей. Сьогодні, 25 грудня, віряни західного та східного християнських обрядів Дунаєвецької об’єднаної громади, зібралися на центральній площі міста, щоб разом відзначити народження Ісуса Христа за Григоріанським календарем.

В урочистостях з нагоди святкування Різдва Христового взяли участь міське та районне керівництво, а також священнослужителі різних релігійних конфесій краю, які привітали вірян.

Детальніше...


Процвітання громади - за успішним самоврядуванням!

дата створення: 2017-12-08

7 грудня в Україні відзначили День місцевого самоврядування. Не оминуло святкування і Дунаєвецьку територіальну громаду, адже саме тут виконують надважливу місію – втілюють в життя громадські ініціативи, захищаючи інтереси простих людей, мешканців нашої громади.

Піднесений святковий настрій відчувався ще в холі Будинку творчості школяра, де проходили урочистості. Виставку робіт декоративно-ужиткового мистецтва вихованців комунального закладу міськради не оминув увагою певно кожен гість. А подивитися тут таки було на що, адже яскраві вироби з бісеру, оригамі, хенд-мейд із фетру та вишивка, вкотре підтвердили, що підростаючому поколінню Дунаєвеччини таки є чим похвалитися. Приємно здивувала і зустріч при вході у концертний зал гостей учасниками ансамблю народних інструментів та невеличкі тематичні подаруночки кожному.

Детальніше...