http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2018/02/05/2018-02-05_8434/images/images-4224.jpg

Звіт міського голови

дата створення: 2018-02-05

Шановна громада!

Відповідно до пункту 7 статті 42 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", міський голова звітується раз на рік перед територіальною громадою міста.

25 листопада 2015 року, два роки назад, визнано повноваження Заяць Веліни Владиславівни на посаді міського голови. Ви маєте нагоду ознайомитися з результатами проведеної роботи за звітний період, планами і перспективами розв'язання проблем міста, отримати відповіді на питання і висловити свої пропозиції, поспілкуватися з представниками апарату міської ради у формі відкритого діалогу.

Звіт міського голови відбудеться 15 лютого 2018 року о 12.00 в приміщенні КУ Дунаєвецької міської ради «Міський культурно-мистецький, просвітницький центр» по вулиці Красінських, 10 м. Дунаївці.

Чекаємо на зустріч з Вами!Читайте такожДо уваги підприємств, установ, організацій та фізичних осіб-підприємців!

дата створення: 2019-02-08

У 2018 році було оновлено Веб-портал електронних послуг Пенсійного фонду України (https://portal.pfu.gov.ua) у частині відображення відомостей, що необхідні бухгалтерам підприємств, установ та організацій для роботи, а саме так званий «електронний кабінет платника».

Оновленим порталом надано наступні можливості страхувальникам.

При вході на Портал за допомогою ЕЦП страхувальнику надано можливість перегляду даних щодо сплати страхових внесків та відомостей стосовно наявної заборгованості по сплаті страхових внесків, пені, штрафів тощо до органів Пенсійного фонду України та надано доступ до інформації, поданої страхувальником про застрахованих осіб.

Детальніше...


Святкування Дня села у селі Чаньків

дата створення: 2018-08-05

«Моє село - частинка України»

Яскравим дійством стало святкування Дня села у Чанькові, яке відбулося 5 серпня 2018 року. Саме у цей день з’їхались до рідного куточка люди, які тут народилися, виросли, де відчули справжню материнську ласку та турботу, цінні поради батьків. День села зібрав велику дружню українську родину. На свято завітали гості заступик міського голови Надія Слюсарчик, яка теплими словами привітала жителів села та подарувала сертифікат на придбання лавочок, також виступив Володимир Тягур з привітаннями і подарунком від депутата Олександра Гереги.

Детальніше...