http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2018/02/05/2018-02-05_8434/images/images-4224.jpg

Звіт міського голови

дата створення: 2018-02-05

Шановна громада!

Відповідно до пункту 7 статті 42 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", міський голова звітується раз на рік перед територіальною громадою міста.

25 листопада 2015 року, два роки назад, визнано повноваження Заяць Веліни Владиславівни на посаді міського голови. Ви маєте нагоду ознайомитися з результатами проведеної роботи за звітний період, планами і перспективами розв'язання проблем міста, отримати відповіді на питання і висловити свої пропозиції, поспілкуватися з представниками апарату міської ради у формі відкритого діалогу.

Звіт міського голови відбудеться 15 лютого 2018 року о 12.00 в приміщенні КУ Дунаєвецької міської ради «Міський культурно-мистецький, просвітницький центр» по вулиці Красінських, 10 м. Дунаївці.

Чекаємо на зустріч з Вами!Читайте такожСтартував новий профорієнтаційний проект «Від мрії до дії»

дата створення: 2018-02-28

З метою профілактики безробіття серед молоді, допомоги молоді у підготовці до виходу на ринок праці в лютому Хмельницькою обласною службою зайнятості у співпраці з Департаментом освіти і науки Хмельницької облдержадміністрації та іншими зацікавленими партнерами розпочато реалізацію нового профорієнтаційного проекту «Від мрії до дії».

Проект розрахований на безробітну молодь, учнів загальноосвітніх та професійно-технічних навчальних закладів, студентів вищих навчальних закладів, всіх зацікавлених осіб з числа молоді.

Детальніше...


«Замковий етюд 2018»

дата створення: 2018-05-03

28-29 квітня 2018 року в м. Кам`янець- Подільському проходив V Всеукраїнський конкурс – пленер «Замковий етюд». У конкурсі прийняли участь 290 учнів мистецьких закладів з усієї України.

Дунаєвецьку ДШМ представляли учні по класу образотворчого мистецтва Гринчевський Костянтин, Заворотна Ольга, Кіселюк Дарія, Харжевська Ольга ( викладач Островський О.Г.) та Матвеєва Оксана, Варфоломеєва Дарія (викладач Ярова О.О.). Матвеєва Оксана нагороджена дипломом за ІІІ місце (живопис).

Детальніше...