http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2018/02/06/2018-02-06_4694/images/images-434.jpg
http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2018/02/06/2018-02-06_4694/images/images-79079.jpg http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2018/02/06/2018-02-06_4694/images/images-63603.jpg http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2018/02/06/2018-02-06_4694/images/images-75038.jpg

Cемінар на тему: «Питання реалізації Закону України «Про запобігання корупції». Е-декларування»

дата створення: 2018-02-06

З 1 січня 2018 року розпочався черговий етап подання декларації особами, уповноваженими на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за 2017 рік. Аби уникнути помилок і своєчасно подати декларацію, за сприяння Хмельницького Центру перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державного влади, органів місцевого самоврядування, керівників державних підприємств, установ і організацій 06 лютого об 11.00 годині відбувся семінар на тему: «Питання реалізації Закону України «Про запобігання корупції». Е-декларування», на який запросили посадових осіб місцевого самоврядування, працівники виконавчого комітету міської ради, керівники комунальних установ та підприємств, старости населених пунктів, який пройшов в залі комунального закладу Дунаєвецької міської ради «Будинок творчості школяра».

Учасників заходу привітали та побажали конструктивної роботи Григоришина Галина Іванівна-начальник навчально-організаційного відділу Центру перепідготовки та підвищення кваліфікації та Гутник Олександр Сергійович-головний спеціаліст сектору з питань запобігання і виявлення корупції Головного територіального управління юстиції у Хмельницькій області наголосивши на важливості заходу.

Відповідно до ст.45 ЗУ «Про запобігання корупції» державні службовці, інші суб’єкти декларування зобов’язані щорічно до 1 квітня подавати шляхом заповнення на офіційному веб-сайті НАЗК декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за минулий рік за формою, яку визначає Національне агентство.

У ході семінару присутніх ознайомили з правилами заповнення електронних декларацій, поінформували про особливості заповнення кожного розділу електронної декларації, зупиняючись на ключових моментах. Насамперед закцентувала увагу декларантів на необхідності першочергово перевірити адресу електронної поштової скриньки, що вказана у персональному кабінеті Єдиного державного реєстру декларацій і термін дії та працездатність електронного цифрового підпису для роботи з Реєстром.

Слухачі залишились задоволені організованим семінаром оскільки отримали кваліфіковані відповіді на запитання та роз’яснення тих питань, на які вони раніше не могли знайти відповіді. Учасники семінару отримали відповіді на запитання, що їх цікавили.

Автор:Наталія Фурман


Читайте такожУчасть в семінарі

дата створення: 2018-09-18

Сьогодні 18 вересня 2018 року начальник відділу бухгалтерського обліку та фінансів, головний бухгалтер Оксана Рищенко прийняла участь у семінарі «Нове в бухгалтерському обліку, звітність про ЄСВ та державних закупівлях для суб’єктів державного сектору» у м. Хмельницький. На семінарі представники журналу «UA-Бюджет» та Міністерство фінансів провели відеоконференцію по складанню звітності за 9 місяців.

Детальніше...


Новини Іванковецького старостату

дата створення: 2018-09-12

Світло, тепло і затишок шкільного дому – це одна з передумов якісного навчання. Адже всі ми розуміємо, що не тільки компетентні педагоги, досконалі навчальні програми, але й сучасне обладнання створюють сприятливі умови для якісної освіти в сучасних школах.

З легкої подачі Дунаєвецької міської ради та управління освіти, молоді та спорту розпочались ремонтні роботи в Іванковецькій ЗОШ І-ІІІ ступенів. В 2017 році зроблено капітальний ремонт даху, утеплено школу, замінено вікна та двері, придбано кабінет інформатики. А цього року учнів середніх класів та старшокласників приємно здивували сучасні кабінети фізики та математики, дообладнаний кабінет української мови... 

Детальніше...