http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2018/02/08/2018-02-08_3692/images/images-33803.jpg

Книга – тренінг для мозку, а пілатес – для тіла

дата створення: 2018-02-08

8 лютого в приміщенні міської бібліотеки пройшла година пілатесу з Людмилою Ставірською. Що ж таке пілатес і як ним займатись?. Пілатес передбачає невпинне виконання всього комплексу в повільному темпі. При виконанні вправи працюють одночасно кілька м’язів, що дозволяє надати їм більше пружності, гнучкості й еластичності. Крім того, ця система передбачає роботу над глибокими м’язами, що дозволяє тренувати все тіло і сприяє схудненню і поліпшенню фігури Дана система вправ була розроблена більш ста років тому . Вона допомагає зміцнити м’язи-стабілізатори, що виконують роль корсета, і зафіксувати нормальне положення тіла. Величезний плюс цієї гімнастики – відсутність обмежень за віком і статтю. Пілатес не женеться за кількістю тренувань, головне – робити все ідеально правильно, опрацьовуючи навіть дрібні м’язи. Це абсолютно не травматичний спорт. Крім того, подібні вправи будуть корисні всім, хто працює в офісі і змушений подовгу сидіти. Тож можна довго читати про цю чудо гімнастику, але варто раз спробувати та переконатися в її ефективності. Кожного четверга усіх бажаючих, хто дбає про своє здоров’я, ми запрошуємо до міської бібліотеки .Читайте такожІнформація про виконання ремонтно-будівельних робіт підрозділами КП «Міськводоканал» за період з 26.03.2018р. по 30.03.2018 року

дата створення: 2018-03-30

26.03.2018р. 1. Ліквідація витоку води на ділянці водопроводу по вулиці Горького біля будівлі №15, місто Дунаївці.

2. Ліквідація витоку води на ділянці водопроводу по вулиці Ватутіна біля будівлі №25, місто Дунаївці.

3. Ліквідація засмічення каналізації  по вулиці Шевченка біля будинку №108, місто Дунаївці.

Детальніше...


ГЕРОЇ НЕ ВМИРАЮТЬ! ПАМ'ЯТЬ ВІЧНА!

дата створення: 2019-02-20

      Сьогодні 20 лютого вже 5 років вся Україна живе в скорботних думках про мужню та вільну Небесну Сотню.
18-21 лютого 2014 року Майдан Незалежності, Будинок офіцерів, Будинок профспілок охопило полум’я: запах мужності та багряної крові, яку проливали юні українські сини за ідею вільного життя. В подіях тих днів ні в кого не виникало думки що хтось ліпший чи гірший, всі були рівні, бо розуміли що безсмертних не існує, ризикуючи собою, витягували з полум’я незнайомих людей, на плечах несли окревавлені тіла до найблищої швидкої, аби зберегти важливі секунди, аби врятувати бодай одне життя. Минуло вже 5 років, а досі хочеться кричати від того болю в душі, що рве на частинки тих, хто втратив своїх рідних у «мирній акції-протесті».

      Від усього колективу Дунаєвецької міської ради хочемо виразити родинам співчуття що постраждали у ті страшні дні, та сказати: ніколи і нічого не буде забутим, ця жертва була не дарма.

      Протягом дня здійснювалось вшанування пам’яті за Героями Небесної Сотні, та оголошена загально міська хвилина мовчання.

Герої не вмирають!

Детальніше...