http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2018/02/08/2018-02-08_3692/images/images-33803.jpg

Книга – тренінг для мозку, а пілатес – для тіла

дата створення: 2018-02-08

8 лютого в приміщенні міської бібліотеки пройшла година пілатесу з Людмилою Ставірською. Що ж таке пілатес і як ним займатись?. Пілатес передбачає невпинне виконання всього комплексу в повільному темпі. При виконанні вправи працюють одночасно кілька м’язів, що дозволяє надати їм більше пружності, гнучкості й еластичності. Крім того, ця система передбачає роботу над глибокими м’язами, що дозволяє тренувати все тіло і сприяє схудненню і поліпшенню фігури Дана система вправ була розроблена більш ста років тому . Вона допомагає зміцнити м’язи-стабілізатори, що виконують роль корсета, і зафіксувати нормальне положення тіла. Величезний плюс цієї гімнастики – відсутність обмежень за віком і статтю. Пілатес не женеться за кількістю тренувань, головне – робити все ідеально правильно, опрацьовуючи навіть дрібні м’язи. Це абсолютно не травматичний спорт. Крім того, подібні вправи будуть корисні всім, хто працює в офісі і змушений подовгу сидіти. Тож можна довго читати про цю чудо гімнастику, але варто раз спробувати та переконатися в її ефективності. Кожного четверга усіх бажаючих, хто дбає про своє здоров’я, ми запрошуємо до міської бібліотеки .Читайте такожНовини громади

дата створення: 2017-12-30
Детальніше...


Успішний старт Спартакіади

дата створення: 2018-03-16

16 березня 2018 року у міському спорткомплексі «Колос» турніром з міні-футболу стартувала Спартакіада, присвячена 95-річчю з дня утворення Дунаєвецького району.

В Спартакіаді беруть участь чотири збірні команди, які представляють: Дунаєвецьку міську, Дунаєвецьку селищну, Маківську та Смотрицьку об’єднані територіальні громади.

Детальніше...