http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2018/02/10/2018-02-10_2491/images/images-93421.jpg
http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2018/02/10/2018-02-10_2491/images/images-82072.jpg

Вихованці БТШ підкорили столичну сцену

дата створення: 2018-02-10

2 лютого вихованці хореографічного колективу «Вікторія» КЗ Дунаєвецької міської ради Будинку творчості школяра у складі Нановської Дарини, Надвірняк Діани, Собистинської Яни, Клімової Діани, Гончарук Катерини, Мрих Анни, Гаврілової Тетяни та Ткачук Катерини вирушили до столиці України на V Міжнародний фестиваль-конкурс мистецтв «Підкори сцену».

З року в рік цей фестиваль збирає разом найталановитіших учасників з різних куточків України та інших країн світу. Цілями та завданнями фестивалю-конкурсу є збереження й пропагування національних культур, розвиток творчих контактів між групами і їх керівниками, зміцнення міжнародних зв’язків між колективами та виконавцями країн-учасниць, зростання виконавської майстерності колективів та окремих виконавців.

Організаторами та засновниками фестивалю є Дитяча громадська організація «Spivograj» (м. Кривий Ріг, Україна); Київська міська організація матерів і сестер, української молоді; Міжнародний Продюсерський центр «Зірка медіа продакшн» (Грузія);

Цього року фестиваль приймав конкурсантів з України, Білорусії, Молдови, Болгарії та Казахстану, загалом більше 1000 учасників. За словами організаторів фестиваль-конкурс «Підкори сцену» за своєю масовістю може потрапити до Книги рекордів Гіннеса України.

І ось, 3 лютого, після виснажливих, але надзвичайно захоплюючих змагань між учасниками хореографічного жанру, в номінації «Народна хореографія» нашому хореографічному колективу «ВІКТОРІЯ» все ж вдалося «підкорити сцену», виборовши 2 місце у своїй віковій категорії.

У підсумку колектив нагороджений Дипломом II ступеня та кубком фестивалю. Хочеться згадати і про високоповажних членів журі фестивалю, які не тільки оцінювала виступи дітей, але й підтримували кожного добрим словом та професійними порадами. Це Валентина Вантух –
Народна артистка України, директор, художній керівник дитячої хореографічної школи «Virsky»; Олександр Лещенко –
хореограф-постановник і танцівник, срібний призер проекту «Танцюють всі», переможець телешоу «Танцюю для тебе-3», хореограф-постановник танцювального шоу «Майданс» 2011 року; Етібар Мамедов (Азербайджан) –
Президент Федерації Спортивних танців Азербайджану, 10-тикратний чемпіон Азербайджану по латино-американських танцях, фіналіст турнірів «International» по спортивних танцях, лауреат міжнародних конкурсів, соліст Азербайджанського Державного ансамблю танцю Міністерства Внутрішніх Справ.

Насамкінець хочеться подякувати своїм вихованцям за наполегливу працю та любов до танцю, батькам дітей – за моральну та фінансову підтримку колективу, директору БТШ В.Пивоваровій за віру в нас та наші досягнення.

Керівник гуртків сучасного та народного танцю БТШ                                                Альона ТкачукЧитайте також

ПРОВЕДЕНО КОНКУРС НА ЗАМІЩЕННЯ ВАКАНТНОЇ ПОСАДИ

дата створення: 2018-07-03

Сьогодні, в залі засідань Дунаєвецької міської ради відбувся конкурс на посаду директора комунальної установи Дунаєвецької міської ради «Міський культурно-мистецький, просвітницький центр».

Загальні вимоги до кандидатів: особи, які вільно володіють державною мовою, мають повну вищу освіту, стаж роботи у сфері культури не менше трьох років, здатні за своїми діловими та моральними якостями виконувати відповідні посадові обов’язки.

Особи, які взяли участь у конкурсі, впродовж 30 днів від оголошення вчасно подали документи згідно переліку, зазначеного в оголошенні.

Детальніше...