http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2018/02/20/2018-02-20_5444/images/images-31984.jpg

Вшановуємо Героїв Небесної Сотні

дата створення: 2018-02-20

Борітеся-поборете

Вам Бог помагає

За Вас правда

За вас слава

І воля святая!!!

Ці слова Тараса Григоровича Шевченка стали духовним заповітом для тим, хто в 2014 році вступили в боротьбу зі злом, за справедливість, за незалежність та волю нашої держави України. Вони були різні за віком, за освітою, різні за життєвим досвідом.

Сьогодні ми вшановуємо Героїв Небесної Сотні та й усіх українських вояків, яким довелося взяти участь у конфлікті на Сході України. Усіх тих, хто не тільки силами, а й втраченим життям продемонстрував своє бажання жити у вільній, демократичній, суверенній державі!

День 20-е лютого назавжди став незаперечним доказом відродження нашої нації. Події Майдану змінили народ, його погляди, мрії та віру у своє європейське майбутнє. Скрутна хвилина згуртувала та об’єднала людей, і тільки нам має вистачити сил, аби не втратити той незламний дух вільного народу, який ми сьогодні маємо.

Нехай життя, які віддали герої, за щасливе майбутнє нашого великого, багатонаціонального українського народу, принесе в Україну мир, поверне територіальну цілісність, дасть мудрості для продовження якісних реформ на благо людей, допоможе побудувати високі стандарти та демократичні цінності.

Нехай смерті героїчно загиблих під час революції гідності людей стануть щоденним нагадуванням про те, що ми готові віддавати життя за свою свободу, за свободу територіальну, за свободу економічну, за свободу вибору, свободу мати свою власну думку і не боятися її озвучити незалежно від політичного чи геополітичного барву.

Вірю, що коливання великого човна під назвою «України» завершиться і ми найблищим часом розпочнемо будувати свою Україну, самостійну незалежну ні від кого.

Вірю, що ми в своїй свідомості перестанемо бути чиїмось проектом і тільки тоді Україна стане Україною, яку ми любимо і заради якої загинули невинні люди під час Революції Гідності.

Небесна Сотня з вірою в життя йшла вперед здобувати свободу українцям й віддала його за нас усіх...

Герої не вмирають! Вони — з нами!!!

Слава Україні!

Слава її Героям!

З повагою міський голова                                                               Веліна ЗаяцьЧитайте такожДень скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні

дата створення: 2018-06-22

Сьогодні 22 червня в комунальному закладі Дунаєвецької міської ради «Історико-краєзнавчому музеї» відбулася екскурсія для представників органів місцевого самоврядування та виконавчої влади, котрі вшановали світлу пам’ять земляків, життя яких обірвала війна. Горем і болем вона увірвалась в українські домівки, кривавою лінією пройшла через кожне серце, кожну долю. Також відбулося покладання квітів біля пам’ятників загиблим воїнам.

Детальніше...