http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2018/02/20/2018-02-20_5444/images/images-31984.jpg

Вшановуємо Героїв Небесної Сотні

20.02.2018

Борітеся-поборете

Вам Бог помагає

За Вас правда

За вас слава

І воля святая!!!

Ці слова Тараса Григоровича Шевченка стали духовним заповітом для тим, хто в 2014 році вступили в боротьбу зі злом, за справедливість, за незалежність та волю нашої держави України. Вони були різні за віком, за освітою, різні за життєвим досвідом.

Сьогодні ми вшановуємо Героїв Небесної Сотні та й усіх українських вояків, яким довелося взяти участь у конфлікті на Сході України. Усіх тих, хто не тільки силами, а й втраченим життям продемонстрував своє бажання жити у вільній, демократичній, суверенній державі!

День 20-е лютого назавжди став незаперечним доказом відродження нашої нації. Події Майдану змінили народ, його погляди, мрії та віру у своє європейське майбутнє. Скрутна хвилина згуртувала та об’єднала людей, і тільки нам має вистачити сил, аби не втратити той незламний дух вільного народу, який ми сьогодні маємо.

Нехай життя, які віддали герої, за щасливе майбутнє нашого великого, багатонаціонального українського народу, принесе в Україну мир, поверне територіальну цілісність, дасть мудрості для продовження якісних реформ на благо людей, допоможе побудувати високі стандарти та демократичні цінності.

Нехай смерті героїчно загиблих під час революції гідності людей стануть щоденним нагадуванням про те, що ми готові віддавати життя за свою свободу, за свободу територіальну, за свободу економічну, за свободу вибору, свободу мати свою власну думку і не боятися її озвучити незалежно від політичного чи геополітичного барву.

Вірю, що коливання великого човна під назвою «України» завершиться і ми найблищим часом розпочнемо будувати свою Україну, самостійну незалежну ні від кого.

Вірю, що ми в своїй свідомості перестанемо бути чиїмось проектом і тільки тоді Україна стане Україною, яку ми любимо і заради якої загинули невинні люди під час Революції Гідності.

Небесна Сотня з вірою в життя йшла вперед здобувати свободу українцям й віддала його за нас усіх...

Герої не вмирають! Вони — з нами!!!

Слава Україні!

Слава її Героям!

З повагою міський голова                                                               Веліна ЗаяцьЧитайте такожВітаємо з перемогою

19.11.2018

09-10 листопада 2018р. у м.Мукачево проходили Всеукраїнські змагання з легкоатлетичних метань, на яких вихованець Дунаєвецької міської ДЮСШ Денис Кітроцький виборов І місце з метання спису серед юнаків 2003 р.н. з результатом 54м 80см...

Детальніше...


Гала-концерт обласного конкурсу дитячої творчості «Яскраві діти України»

16.10.2018

В обласному академічному театрі ім. Старицького, 14 жовтня, відбувся гала-концерт другого сезону Хмельницького обласного конкурсу дитячої творчості в рамках національного проекту «Яскраві діти України». Змагалися 31 учасник з кожного району та міста обласного значення Хмельниччини. Від Дунаєвецької міської обєднаної територіальної громади - Олександра Дяків...

Детальніше...