http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2018/02/21/2018-02-21_8169/images/images-36465.png

ПРИВІТАННЯ ДО МІЖНАРОДНОГО ДНЯ РІДНОЇ МОВИ!

дата створення: 2018-02-21

Кожен українець повинен знати рідну мову —

це його обов’язок перед власним народом

і перед державою Україною.

Міжнародний день рідної мови по всьому світу святкують вже 13 років. 2008 рік був визнаний ООН роком мови.

Мова - це найбільший скарб народу. Це саме той інструмент, який єднає людей однієї нації, робить їх єдиним цілим.

Сьогодні, у міжнародний день рідної мови, свято української мови - одного з найцінніших надбань, які створили й залишили нам наші попередники. Мова є душею нації, її генетичним кодом, у її глибинах народилося багато з того, чим може гордитися наш народ.

Як море починається з річки, так українське слово – з писемності. Наше слово набирало сили на пергаментах Нестора-Літописця, шліфувалося у творах Григорія Сковороди, Івана Мазепи, поглиблювалось під пером Івана Котляревського, особливо Тараса Шевченка, удосконалювалося пізніше І. Нечуєм-Левицьким, П. Мирним, М. Коцюбинським, Л. Українкою та багатьма іншими видатними українцями.

Сучасний світ знає, що державність мови є універсальною формою об’єднання людей в одне ціле, в один народ. Це важливий чинник самовизначення нації, надійна основа розвитку країни.

Рідне, материнське слово для кожного є оберегом. Воно таїть у собі надбання віків, пам'ять усього народу, оберігає й передає всі виміри духовних скарбів поколінь.

Бережімо рідне слово, бо в ньому не тільки гомін лісів, переливи струмків, шепіт трав, а й високий дух пращурів, сила нашого сьогодення і поступ майбутній.

Сучасний світ знає, що державність мови є універсальною формою об’єднання людей в одне ціле, в один народ. Це важливий чинник самовизначення нації, надійна основа розвитку країни.

Шановні земляки вітаю вас, з Міжнародним днем рідної мови. Щастя вам, добра, нових здобутків в ім’я України!

З повагою

міський голова                                          Веліна ЗаяцьЧитайте такожДунаївці Спортивні. Історичне чемпіонство МФК«Дунаївці»!

дата створення: 2019-02-25

В місті Нетішин завершився фінальний етап Чемпіонату Хмельницької області з футзалу, в якому нашу громаду і район представляла МФК «Дунаївці».
У фінальні частині турніру підопічні Володимира Ігнатьєва не залишили жодних шансів своїм суперникам обігравши у першому турі ФК «Фортеця» з рахунком 5-1, у другому турі ФК «Енергетик - Миклуш» з рахунком 3-1 та з аналогічним рахунком у вирішальному поєдинку здобули перемогу над НФК«С-Терен» тим самим продемострувавши 100% Чемпіонську гру і справедливо здобутий Кубок Переможців та комплект золотих нагород.
Успіх місцевих футболістів став для Дунаєвецької міської ОТГ історичним адже вперше з часів створення нашої громади Кубок Хмельницької області по футзалу здобула наша футзальна команда!

Детальніше...


Привітання міського голови з Днем знань

дата створення: 2018-09-01

Дорогі друзі!

Вітаю всіх учнів, батьків та працівників освіти з початком нового навчального року!

Продзвенить дзвінок, і в класах, аудиторіях, навчальних майстернях, почнеться нове велике навчальне життя...

Детальніше...