http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2018/02/26/2018-02-26_1930/images/images-96445.jpg

Cесія районної ради

дата створення: 2018-02-26

26 лютого, відбулася двадцята сесія районної ради сьомого скликання, в якому взяла участь міський голова Веліна Заяць. На порядок дений було винесено та проговороно ряд питань, серед них:

1. Про визнання повноважень депутатів районної ради VІІ скликання.

2. Про звернення депутатської фракції ВО «Свобода».

3. Про звернення депутатів Дунаєвецької районної ради VІІ скликання.

4. Про стан законності, заходи щодо її зміцнення та результати діяльності Кам’янець – Подільської місцевої прокуратури на території Дунаєвецького району за 2017 рік.

5. Звіт голови районної державної адміністрації про виконання адміністрацією делегованих повноважень.

6. Про виконання Програми соціально – економічного розвитку Дунаєвецького району за 2017 рік.

7. Про Програму соціально – економічного розвитку Дунаєвецького району на 2018 рік.

8. Звіт про виконання районного бюджету за 2017 рік.

9. Про внесення змін до районного бюджету на 2018 рік.

10. Про відчуження шляхом продажу майна об’єктів власності територіальних громад сіл, селищ, міста Дунаєвецького району.

11. Про надання дозволу на розроблення детального плану території для визначення можливості розміщення сільськогосподарського підприємства по виробництву сільгосппродукції та утримання сільськогосподарської техніки за межами населеного пункту с.Вихрівка Дунаєвецького району Хмельницької області.

12. Про надання дозволу на розроблення детального плану території для визначення можливості будівництва «Репродуктивної свиноферми» за межами населеного пункту с.Михайлівка Дунаєвецького району Хмельницької області.

13. Про встановлення розміру кошторисної заробітної плати при визначенні вартості будівництва об’єктів за рахунок коштів районного бюджету на 2018 рік.

14. Про затвердження нової редакції статуту комунальної установи Дунаєвецької районної ради «Малієвецький дитячий заклад оздоровлення та відпочинку дітей «Подільські джерела».

15. Про затвердження проектно - кошторисних документацій.

16. Про передачу цілісного майнового комплексу комунальної установи Дунаєвецької районної ради «Районний краєзнавчий музей».

17. Про перелік об’єктів, що пропонуються для відчуження районною радою VІІ скликання.

18. Про внесення змін в рішення шостої сесії районної ради VІ скликання від 12 жовтня 2011 року № 4-6/2011.

19. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки на території Смотрицької селищної ради Дунаєвецького району Хмельницької області.

20. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки на території Великожванчицької сільської ради Дунаєвецького району Хмельницької області.

21. Про затвердження технічних документацій з нормативної грошової оцінки земельних ділянок на території Іванковецької сільської ради Дунаєвецького району Хмельницької області.

22. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки на території Нестеровецької сільської ради Дунаєвецького району Хмельницької області.

23. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки на території Залісцівської сільської ради Дунаєвецького району Хмельницької області.

24. Різне.Читайте такожВідбулася сорок п`ята сесія

дата створення: 2018-11-23

Сьогодні, 23 листопада в залі засідань Дунаєвецької районної ради відбулася сорок п`ята сесія Дунаєвецької міської ради VІІ скликання під головуванням міського голови Веліни Заяць.

На початку сесії було зроблено перерву для проведення спільного засідання постійних комісій, на якому було винесено питання «Про внесення змін до Програми соціального захисту населення Дунаєвецької міської ради на 2018-2020 роки» та «Про призначення на посаду». Прийнято рішення винести їх на розгляд сесії...

Детальніше...


Порядок денний засідання Ради підприємців Дунаєвецької міської ради 14.03.2018р

дата створення: 2018-03-12

Порядок денний засідання Ради підприємців Дунаєвецької міської ради 14.03.2018р. о 16:00 годині в залі засідань міської ради 

1. Податкові новини та про бух облік роботи ФОП - Баранюк Н.В., Пантілімонова Т.М. -15хв.

2. Інформація про соціальне страхування – Панасевич А.В.-10хв.

 

Детальніше...