http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2018/02/26/2018-02-26_1930/images/images-96445.jpg

Cесія районної ради

26.02.2018

26 лютого, відбулася двадцята сесія районної ради сьомого скликання, в якому взяла участь міський голова Веліна Заяць. На порядок дений було винесено та проговороно ряд питань, серед них:

1. Про визнання повноважень депутатів районної ради VІІ скликання.

2. Про звернення депутатської фракції ВО «Свобода».

3. Про звернення депутатів Дунаєвецької районної ради VІІ скликання.

4. Про стан законності, заходи щодо її зміцнення та результати діяльності Кам’янець – Подільської місцевої прокуратури на території Дунаєвецького району за 2017 рік.

5. Звіт голови районної державної адміністрації про виконання адміністрацією делегованих повноважень.

6. Про виконання Програми соціально – економічного розвитку Дунаєвецького району за 2017 рік.

7. Про Програму соціально – економічного розвитку Дунаєвецького району на 2018 рік.

8. Звіт про виконання районного бюджету за 2017 рік.

9. Про внесення змін до районного бюджету на 2018 рік.

10. Про відчуження шляхом продажу майна об’єктів власності територіальних громад сіл, селищ, міста Дунаєвецького району.

11. Про надання дозволу на розроблення детального плану території для визначення можливості розміщення сільськогосподарського підприємства по виробництву сільгосппродукції та утримання сільськогосподарської техніки за межами населеного пункту с.Вихрівка Дунаєвецького району Хмельницької області.

12. Про надання дозволу на розроблення детального плану території для визначення можливості будівництва «Репродуктивної свиноферми» за межами населеного пункту с.Михайлівка Дунаєвецького району Хмельницької області.

13. Про встановлення розміру кошторисної заробітної плати при визначенні вартості будівництва об’єктів за рахунок коштів районного бюджету на 2018 рік.

14. Про затвердження нової редакції статуту комунальної установи Дунаєвецької районної ради «Малієвецький дитячий заклад оздоровлення та відпочинку дітей «Подільські джерела».

15. Про затвердження проектно - кошторисних документацій.

16. Про передачу цілісного майнового комплексу комунальної установи Дунаєвецької районної ради «Районний краєзнавчий музей».

17. Про перелік об’єктів, що пропонуються для відчуження районною радою VІІ скликання.

18. Про внесення змін в рішення шостої сесії районної ради VІ скликання від 12 жовтня 2011 року № 4-6/2011.

19. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки на території Смотрицької селищної ради Дунаєвецького району Хмельницької області.

20. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки на території Великожванчицької сільської ради Дунаєвецького району Хмельницької області.

21. Про затвердження технічних документацій з нормативної грошової оцінки земельних ділянок на території Іванковецької сільської ради Дунаєвецького району Хмельницької області.

22. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки на території Нестеровецької сільської ради Дунаєвецького району Хмельницької області.

23. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки на території Залісцівської сільської ради Дунаєвецького району Хмельницької області.

24. Різне.Читайте такожНародознавча година «Великодня писанка»

09.04.2019

9 квітня бібліотекар публічно-шкільної бібліотеки-філії с. Іванківці Трембач В. А., з учнями молодших класів провела народознавчу годину «Великодня писанка». Валентина Анатоліївна розповіла про історію писанки, яка є невід’ємною частиною Великоднього свята. З давніх-давен яйце являється символом весняного відродження природи, зародження життя, продовження роду. Фарбоване, розмальоване яйце вважається оберегом, його намагаються зберегти хоча б один рік, до наступного Великодня. В рамках години малеча з задоволенням взяла участь у конкурсі малюнка на асфальті «Писанка очима дітей». Всі малюнки заслуговують уваги, бо виконані з любов’ю та розумінням заданої теми.

Детальніше...


Міський голова Дунаєвецької ОТГ взяла участь у засіданні Стратегічної сесії АМУ

19.03.2018

У Хмельницькому відбулася регіональна стратегічна сесія «Спільними зусиллями» на тему: «Зміни до бюджету, коригування бюджету. Робота органів місцевого самоврядування. Розвиток громад» в рамках проекту «Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні (ПУЛЬС)». На сесії присутні голови міст обласного та районного значення Хмельниччини, голови об’єднаних територіальних громад, зокрема, і голова Дунаєвецької міської ОТГ Веліна Заяць, селищних та сільських рад, виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан.

Детальніше...