http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2018/02/27/2018-02-27_1179/images/images-62684.jpg

Запрошення на святковий концерт

дата створення: 2018-02-27

Запрошуємо зустріти весну разом з нами!!!

1 березня 14.30 годині в оновленій Дитячій школі мистецтв відбудеться концерт «Подих весни»Читайте такожЧистий стадіон- безпечний спорт!

дата створення: 2019-02-19

Весняне прибирання дійшло і до міського стадіону "Колос", 18 лютого відбувся суботник по впорядкуванні стадіону та прилеглих територій, очищення від старого листя, зачищення від сухостою дерев та чагарників, прибирання трибун та майданчиків.

Детальніше...


Українці мають жити у безпеці, – Глава Уряду під час запуску проекту «Поліцейський офіцер громади»

дата створення: 2019-05-29

Сьогодні можна ще раз пересвідчитись, що дві важливі реформи дають синергетичний ефект: децентралізація та реформа Нацполіції. Про це сказав Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман під час запуску проекту «Поліцейський офіцер громади».

 «Поліцейський офіцер громади» – спільний проект громад і Нацполіції. Мета проекту, щоб кожна ОТГ мала поліцейського офіцера, який житиме її життям, буде на постійному зв’язку та допомагатиме громаді. Згідно з планом проекту за 2019-2020 роки мають бути відібрані 1624 поліцейських для громад.

«Уряд має два головні завдання: по-перше, щоб українці жили краще, по-друге, щоб українці жили у безпеці», – сказав Глава Уряду.

За словами Володимира Гройсмана, Уряд буде направляти фінансування, для того, щоб поліцейські у кожному куточку України були якісно забезпечені та могли професійно виконувати свій службовий обов’язок – забезпечувати порядок і безпеку.

Крім того, реформа децентралізації надала нові фінансові можливості громадам, в першу чергу малим містам і селищам, які можуть їх спрямувати на освіту, медицину і в тому числі – громадську безпеку.

Детальніше...