http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2018/02/28/2018-02-28_1433/images/images-25222.jpg

Стартував новий профорієнтаційний проект «Від мрії до дії»

дата створення: 2018-02-28

З метою профілактики безробіття серед молоді, допомоги молоді у підготовці до виходу на ринок праці в лютому Хмельницькою обласною службою зайнятості у співпраці з Департаментом освіти і науки Хмельницької облдержадміністрації та іншими зацікавленими партнерами розпочато реалізацію нового профорієнтаційного проекту «Від мрії до дії».

Проект розрахований на безробітну молодь, учнів загальноосвітніх та професійно-технічних навчальних закладів, студентів вищих навчальних закладів, всіх зацікавлених осіб з числа молоді.

Під час реалізації проекту учасники будуть знайомитися зі світом професій, професіями майбутнього, основними підходами щодо їх вибору, тенденціями на ринку праці, сучасними техніками пошуку роботи, можливостями набуття професій, додаткових вмінь та компетенцій, основами підприємництва.

Для них будуть проведені різноманітні профорієнтаційні заходи: семінари, тренінги, презентації та екскурсії, конкурси інтелектуально-ігрового та змагально-мотиваційного характеру, заняття молодіжних студій кар’єрного розвитку, тестування з метою визначення сфери професійної діяльності та професійної спрямованості, підприємницького потенціалу, професійно важливих якостей.

Вже в березні учні 8-10 класів загальноосвітніх навчальних закладів матимуть можливість взяти участь в обласному заочному конкурсі шкільних стінних газет “Як обрати «свою» професію?”. Про всі заходи проекту можна дізнатися на офіційному сайті Хмельницького обласного центру зайнятості https://khm.dcz.gov.uaЧитайте такожНагадування про кір

дата створення: 2019-01-08

Протягом 2018 року понад 54 тисячі українців захворіло на кір. З них 20204 дорослих та 34277 дітей.Хвороба забрала 16 пацієнтів. Вже у 2019 році від кору помер 2-х річний хлопчик з м.Бердичів. Найвищі показники захворюваності зафіксовано у Львівській, Івано-Франківській, Закарпатській, Тернопільській та Чернівецькій областях.

Епідемситуація в Хмельницькій області і зокрема в нашому районі є складною. Від початку року в районі захворіло 10 жителів громади.

Детальніше...


Робоча нарада із старостами населенних пунктів

дата створення: 2018-07-31

Сьогодні, 31 липня о 9.00 годині, в залі засідань міської ради відбулася нарада з старостами населених пунктів громади, в якій взяли участь міський голова Веліна Заяць, секретар міської ради Микола Островський, заступники міського голови Сергій Яценко та Надія Слюcарчик, керуюча справами  міської ради Галина Панасевич, старости населенних пунктів.

На нараді було обговорено питання укладання декларацій із сімейними лікарями, аналіз виконання за I півріччя соціальних угод, складання протоколів по ст. 152 адміністративного Кодексу, робота працівників по благоустрою, надання інформації по заключенню договорів на вивіз твердих побутових відходів.

Детальніше...